Gość: Maja
IP: 212.160.138.*
11.02.04, 14:07
Opis problemu:
Autko przy ruszaniu, czy też próbie przyspieszenia wchodzi na obroty (tak sie
chyba mówi?), "wyje" ale nie przyspiesza tak jak kiedyś (a smigacz z niego
jest). Jakby nie ciagnęło. Silnik głośno racuje a nie przespiesza jak
powinien. Przy 120 km/h silnik robi sie głosny, ale po przekroczeniu 130 km/h
robi sie cichszy.
wogłe wyglada tak jakby auto straciło dużo mocy a powinno mieć jej wg.
ksiażeczki coś ok 128 kM.
Autko to Honda Civic Shuttle 1.6i 4WD. rocznik 95
Pomóżcie - co moxna zrobic aby autko wróciło do poprzedniej formy?