Gość: munio IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.10, 20:02 Szkoda ze w tym kole nie zintegrowali jeszcze miejsca siedzącego dla kierowcy, reszta samochodu była by niepotrzebna... Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Maciek Re: Michelin Challenge Bibendum IP: 200.198.113.* 30.05.10, 22:58 proszę. jak się pomyśli to można.... Link Zgłoś
Gość: Azure Re: Michelin Challenge Bibendum IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.10, 00:06 "Michelin Active Wheel" Ciekawi mnie tylko ile ten wynalazek waży, bo jeśli więcej niż klasyczny "zestaw" nieresorowany to mamy do czynienia z cudownością marketingu. Pseudoekologia niech zajmie się walką z prawdziwymi zanieczyszczeniami i korporacjami za tym stojącymi, ciekawe czy wtedy pójdzie im tak łatwo. Co do eko-opon to ważniejsze jest własne bezpieczeństwo niż utopijna wizja uratowania planety. Link Zgłoś
Gość: gość Re: Michelin Challenge Bibendum IP: 94.75.88.* 31.05.10, 10:23 "opona która jest relatywnie wąska w celu polepszenia wyników aerodynamicznych" Czy na pewno chodziło o opór powietrza ? Może jednak o opory toczenia ? Link Zgłoś
Gość: m Re: Michelin Challenge Bibendum IP: *.centertel.pl 31.05.10, 20:57 Witam. Miesiąc temu zmieniałem opony w moim Polo z 99r. Szukałem wśród różnych marek...Różnice w cenie między markowymi oponami a tzw. klasą ekonomiczną dochodziły do 300%...Doszedłem do wniosku że nie ma sensu przepłacać i kupiłem Dębice Passio za 91 zł i dostawa gratis...w markowych oponach jakość jest niewiele lepsza a cena dwa-trzy razy większa...do takiego autka jak moje nie ma sensu zakładać opon markowych bo autko ma 60 KM...i tak nie będę nim ostro szalał bo nie mam mocy... Link Zgłoś
Gość: m Re: Michelin Challenge Bibendum IP: *.centertel.pl 31.05.10, 21:05 szkoda kasy na markowe opony.... Link Zgłoś
Gość: Azure Re: Michelin Challenge Bibendum IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.10, 21:45 Przy takiej mocy to w sumie racja, choć ja jestem w tych sprawach bardzo przezorny, każda guma ( ;P ) ma być zawsze wysokiej jakości. Link Zgłoś