IP: 172.27.18.* 20.02.02, 14:54
Czy ktos z Was jezdzi nowa Corolla 1.4?
Jak wyglada charakterystyka tego silnika?
Przy jakich obrotach zmienia sie w niej bieg na wyzszy?
Jakie sa Wasze ogolne wrazenia z uzytkowania tego auta?
Wiem, ze auto jest krotko na rynku, ale moze macie juz jakies spostrzezenia.
Prosze o odpowiedz osoby, ktore maja juz takie auto lub przynajmniej mialy
okazje nim jechac ...
Obserwuj wątek
    • Gość: hahaha Re: Corolla IP: 150.254.158.* 22.02.02, 10:40
      Jechałem nową Corollą, ale Stilo lepsze. Po z tym Corolla z boku wygląda jak
      Fabia, z tyłu jak 3d Stilo. Ciekawwe czym japończycy chcieli nas zaskoczyć.
      • Gość: anik Re: Corolla IP: *.tvsat364.lodz.pl 22.02.02, 12:14
        Jezdze corolla, co prawda poprzedniczka ale z silnikiem VVT-
        i.ct.com.pl/gielda/autopub/gs/463/463-01.htm - tutaj poczytasz o
        silniku.
      • Gość: rjk do hahahah IP: *.datastar.pl 26.02.02, 15:03
        Jeslli uwazasz ze stilo jest lepsze to nie miales do
        czynienia z fiatem
        • Gość: onyx Re: do hahahah IP: *.krakow.topware.pl 28.02.02, 12:00
          Gość portalu: rjk napisał(a):

          > Jeslli uwazasz ze stilo jest lepsze to nie miales do
          > czynienia z fiatem

          A ty duzo miales do czynienia ze stilo??
          • Gość: Krzysiek Re: do hahahah IP: *.toya.net.pl / 10.0.215.* 28.02.02, 12:20
            Wczoraj jedzilem Stilo 1,8 i 1,9 JTD 115 KM. Jak na Fiata to jest moze i postep
            ale za ta cene konkurencja jest lepsza. Rozczarowanie co do wielkosci wnetrza.
            Mimo najwiekszej szerokosci w tej klasie to w srodku zupelnie tego nie widac.
            Wnetrze raczej przytlacza i robi wrazenie ciasnego. Wykonczenie tez nie
            zachwyca raczej tani plastik. Skrzynia biegow w kazdym dzialala inaczej i w 1,9
            JTd raczej dosc opornie. W 1,8 mimo, ze byl nowy to cos sie dzialo z przednim
            zawieszeniem. Na poprzecznych nierownosciach cos stukalo. Silnik 1,8 raczej
            rozczarowuje, przy wyzszych obrotach robi sie wylacznie glosny tracac dynamike.
            W ruchu miejskim lepiej sprawuje sie 1,9 JTD i robi wrazenie dynamiczniejszego.
            Osobna sprawa to wspomaganie ukladu kierowniczego i miekkosc zawieszenia. Na
            City jezdzi sie bez czucia i trzeba pamietac o wylaczaniu. Samochod kladzie sie
            na boki przy kazdej probie jakiegos manewru robiac nieprzyjemne wrazenie. Niby
            nic sie nie dzieje ale odczucia sa jakby zbieral sie do przewrotki.
            Osobny rodzial to elektronika w stylu ostrzegajacych brzeczykow. Pan z salonu
            nie potrafil jej ustawic i brzeczala kiedy chciala. Podobno mozna to sobie
            poustawiac tylko boje sie, ze w wydaniu Fiata bedzie to dzialalo lub nie.
          • Gość: Pitz Re: do hahahah IP: 157.25.125.* 28.02.02, 12:22
            Gość portalu: onyx napisał(a):

            > Gość portalu: rjk napisał(a):
            >
            > > Jeslli uwazasz ze stilo jest lepsze to nie miales do
            > > czynienia z fiatem
            >
            > A ty duzo miales do czynienia ze stilo??

            Fiat to po prostu recydywa. Obiecuja poprawe jakosci przy kazdym modelu i co?
            Faktem jest, ze jak sie trafi jakis dobry egzemplarz, to jezdzi i jezdzi, ale
            czesciej trafia sie inaczej. Ja po prostu boje sie tego kupowac, bo dla mnie
            samochod jest niezbedny do pracy - musi jezdzic i to duzo.
    • Gość: Martinez Re: Corolla IP: 217.17.41.* 22.02.02, 19:22
      Silniczek ładnie się kręci i jest dobrze wyciszony. Niestety pojemność 1.4
      robi swoje i elastyczność jest słaba. Nie sugeruj się poprzednią Corollą (była
      lżejsza i tam ten silnik był super).
      Zawieszenie jest znacznie lepsze niż w poprzedniku - jest sztywniejsze (ale
      bez przegięć).
    • Gość: Krzysiek Re: Corolla IP: *.toya.net.pl / 10.0.215.* 24.02.02, 19:08
      Gość portalu: mw napisał(a):

      > Czy ktos z Was jezdzi nowa Corolla 1.4?
      Jezdze od trzech tygodni i jestem bardzo zadowolony.

      > Jak wyglada charakterystyka tego silnika?
      najlepsza w tej klasie. Praktycznie od 2000 moment obr. jest wystarczajacy i nie
      ma zadnych wpadek wraz ze wzrostem obrotow.

      > Przy jakich obrotach zmienia sie w niej bieg na wyzszy?
      zalezy jak chcesz jezdzic, nie ma na to konkretnej recepty.

      > Jakie sa Wasze ogolne wrazenia z uzytkowania tego auta?
      bardzo pozytywne, caly czas szukam minusow i nic, moze to ze oswietlenie wnetrza
      gasnie zaraz po zamknieciu drzwi. Troche kiepska widocznosc do tylu, ale to juz
      staje sie norma.

      > Wiem, ze auto jest krotko na rynku, ale moze macie juz jakies spostrzezenia.
      > Prosze o odpowiedz osoby, ktore maja juz takie auto lub przynajmniej mialy
      > okazje nim jechac ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka