Gość: mw
IP: 172.27.18.*
20.02.02, 14:54
Czy ktos z Was jezdzi nowa Corolla 1.4?
Jak wyglada charakterystyka tego silnika?
Przy jakich obrotach zmienia sie w niej bieg na wyzszy?
Jakie sa Wasze ogolne wrazenia z uzytkowania tego auta?
Wiem, ze auto jest krotko na rynku, ale moze macie juz jakies spostrzezenia.
Prosze o odpowiedz osoby, ktore maja juz takie auto lub przynajmniej mialy
okazje nim jechac ...