Dodaj do ulubionych

Los Angeles Auto Show 2010

IP: 87.205.149.* 21.11.10, 19:24
Najwięcej aut z Niemiec

Moje Polo też z Niemiec
Obserwuj wątek
    • Gość: eko Los Angeles Auto Show 2010 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.10, 19:26
      Murano. No cóż... Sporo konceptów, ale ile z nich wyjedzie na drogi. Subaru chyba ma największe szanse. Jeszcze więcej elektrycznych. Szkoda, że Golf jest jeszcze w fazie koncept - testy. Może czekają na wyniki szerszych testów nowych akumulatorów litowo-metalowo-polimerowych. Testowali w A2 i wynik 600km może zrewolucjonizować ten typ napędu.
    • Gość: Daniel Re: Los Angeles Auto Show 2010 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.10, 19:51
      Coś ci się pomyliło m, najwięcej tam amerykańskich wozów.
    • Gość: Niepoczytalny Czyt Re: Los Angeles Auto Show 2010 IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.11.10, 21:05
      Twoje Polo pewnie tylko na fotce z Autobilda
    • Gość: kilo Re: Los Angeles Auto Show 2010 IP: *.dip.t-dialin.net 21.11.10, 21:45
      Szkoda ze wlasnie tacy jak m zdecydowali ze nie ma polskich aut.
      Cos na podobienstwo Alfy i audi by sie przydalo.
    • Gość: ankieter Re: Los Angeles Auto Show 2010 IP: *.adsl.inetia.pl 22.11.10, 09:32
      Mercedes Biome Concept wygląda nieco jak nowsza wersja Batmobilu, albo fura robina :)
      -----
      moje-ankiety.pl/respond-2948.html - jeśli lubisz mieć wpływ!
    • blue911 Re: Los Angeles Auto Show 2010 22.11.10, 10:55
      Nissan Quest - potworny! Takie pudlo to moga w Azji sprzedawac,a nie w USA.
      Merc CLS jest przesliczny. Ciagle to wyscigowa taksowka,ale designerow maja dobrych ostatnio. Ciekawe czy da rade powalczyc z BMW i Audi,ktore od lat wykradaja mu klientow?
      Kawal maszyny,ale czy jezdzi fajnie? Tego nie jestem pewien.
    • Gość: makaron? Re: Los Angeles Auto Show 2010 IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.11.10, 09:15
      Zeby bylo cos na podobienstwo Audi i Alfy to trzeba zaczac 100 lat wstecz... to nie sa marki bez historii

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka