Dodaj do ulubionych

BMW serii 3 model 2005

IP: 62.233.181.* 30.06.04, 08:23
Ale za tyle kasy to antenkę mogliby prysnąć lakierem...
Obserwuj wątek
    • Gość: niemiec Re: BMW serii 3 model 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.04, 10:58
      I TRZEBA BĘDZIE SIE PRZYZWYCZAIĆ
    • Gość: AdM Re: BMW serii 3 model 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.04, 11:13
      Ale z tym brakiem 4-cylindrowców to się przeliczą.
      • Gość: Dawid Re: BMW serii 3 model 2005 IP: *.CNet2.Gawex.PL 28.07.04, 18:00
        No zobaczymy wszyscyy teraz potrzebuja mocne siliniki, ale nie jakies
        czterocylindruwki, dobrze robia to bedzie typowo sportowe auto...
      • greenblack Re: BMW serii 3 model 2005 28.07.04, 22:04
        Muszą mieć klientów dla 1-ki, zwłaszcza że 60% części będzie wspólne dla obu
        modeli.
      • Gość: venivv Re: BMW serii 3 model 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 22:25
        nie wierzę, że nie bedzie 320d, zbyt wiele ich widziałem ostatnio w Niemczech
        • greenblack Re: BMW serii 3 model 2005 28.07.04, 22:29
          Będą 220d sedan.
        • greenblack Re: BMW serii 3 model 2005 28.07.04, 22:29
          Tzn. 120d.
          • Gość: JH Re: BMW serii 3 model 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 23:13
            To dobry ruch, ze nie bedzie "tanszych" wersji trojki. Na zachodzie
            szczegolnie, coraz bardziej powszechne sa trojki, i przez to mniej prestizowe -
            a teraz to moga z powrotem troche ten prestiz podniesc, jak bedzie troche mniej
            trojek, a tansze bmw to beda jedynki. Przez to nie straca moze klientow, ktorzy
            kupuja bmw trojke ze wzgledu na prestiz wlasnie (biorac pod uwage, ze nie
            wszedzie bmw ma taki wizerunek jak u nas).
            • Gość: AdM Re: BMW serii 3 model 2005 IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 28.07.04, 23:46
              Prestiż prestiżem, ale pewnie w obecnej "3" z 60% sprzedanych modeli to 4cyl.
              za 25tys.Eu. I teraz zaproponują dotychczasowym klientom przesiadkę do 118i? To
              tak jakby przestali montować w Golfach silniki 1.6 i 1.9, w zamian proponując
              przesiadkę do Polo. Nie sądzę. Jeszcze parę lat temu można było kupić 5 z 4cyl.
              • Gość: MaciekS A po co wogole 4-cyl??? IP: *.mad.east.verizon.net 29.07.04, 04:31
                3-ka jest ciezka. 6-cyl silnik daje duzo wiekszy moment obrotowy niz 4-cyl. Do
                szarpniecia tej ciezkiej 3-ki (dla przykladu podam ze wazy tyle ile duzo wiekszy
                amerykanski Ford Taurus) jest potrzebny silnik z duzym momentem.

                Poza tym 6cyl silniki maja mniejsze wibracje i sa cichsze a wiec daja lepszy
                komfort jazdy.

                Silniki z mniejsza liczba cylindrow i z turbosprezarka wyja jak zarzynane
                zwierzeta jesli chcemy poderwac samochod. Czesto czuje sie jakby czlowiek usiadl
                na pralce.

                Dlatego oba moje samochody (w tym BMW 325) to 6-cylindrowki :)

                Pozdrawiam
                • Gość: Al Re: A po co wogole 4-cyl??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.04, 08:27
                  Ale 276 cm rozstawu osi... no no no - to lubię!!!!:-))))
    • robcio17 tył ok ale przód to juz wole foke 13.08.04, 17:11
      tragedia ...
    • Gość: Szymi beda diesle R4 i benzyna turbo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 17:52
      "Für den entsprechenden Vortrieb sorgen die Sechszylindermotoren mit
      Valvetronic und Direkteinspritzung. Sie locken mit mehr Leistung bei weniger
      Verbrauch. Das Leistungsspektrum reicht dann von 170 bis 270 PS. Zum
      Entwicklungsumfang gehört auch ein Dreiliter-Turbo mit bis zu 350 PS. Den neuen
      M3 soll sogar ein V8-Triebwerk befeuern.

      Für bescheidenere Ansprüche belässt es BMW bei den bekannten
      Vierzylindermotoren. Die Dieselmotoren werden in den Genuss der nächsten Common-
      Rail-Generation mit Piezo-Technologie kommen. Weitere 3er-Neuerungen:
      elektrische Parkbremse, Kurvenlicht, Sechsgangautomatik und das i-Drive-System.
      "
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka