Gość: Fred IP: 62.233.181.* 30.06.04, 08:23 Ale za tyle kasy to antenkę mogliby prysnąć lakierem... Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: niemiec Re: BMW serii 3 model 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.04, 10:58 I TRZEBA BĘDZIE SIE PRZYZWYCZAIĆ Link Zgłoś
Gość: AdM Re: BMW serii 3 model 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.04, 11:13 Ale z tym brakiem 4-cylindrowców to się przeliczą. Link Zgłoś
Gość: Dawid Re: BMW serii 3 model 2005 IP: *.CNet2.Gawex.PL 28.07.04, 18:00 No zobaczymy wszyscyy teraz potrzebuja mocne siliniki, ale nie jakies czterocylindruwki, dobrze robia to bedzie typowo sportowe auto... Link Zgłoś
greenblack Re: BMW serii 3 model 2005 28.07.04, 22:04 Muszą mieć klientów dla 1-ki, zwłaszcza że 60% części będzie wspólne dla obu modeli. Link Zgłoś
Gość: venivv Re: BMW serii 3 model 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 22:25 nie wierzę, że nie bedzie 320d, zbyt wiele ich widziałem ostatnio w Niemczech Link Zgłoś
Gość: JH Re: BMW serii 3 model 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 23:13 To dobry ruch, ze nie bedzie "tanszych" wersji trojki. Na zachodzie szczegolnie, coraz bardziej powszechne sa trojki, i przez to mniej prestizowe - a teraz to moga z powrotem troche ten prestiz podniesc, jak bedzie troche mniej trojek, a tansze bmw to beda jedynki. Przez to nie straca moze klientow, ktorzy kupuja bmw trojke ze wzgledu na prestiz wlasnie (biorac pod uwage, ze nie wszedzie bmw ma taki wizerunek jak u nas). Link Zgłoś
Gość: AdM Re: BMW serii 3 model 2005 IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 28.07.04, 23:46 Prestiż prestiżem, ale pewnie w obecnej "3" z 60% sprzedanych modeli to 4cyl. za 25tys.Eu. I teraz zaproponują dotychczasowym klientom przesiadkę do 118i? To tak jakby przestali montować w Golfach silniki 1.6 i 1.9, w zamian proponując przesiadkę do Polo. Nie sądzę. Jeszcze parę lat temu można było kupić 5 z 4cyl. Link Zgłoś
Gość: MaciekS A po co wogole 4-cyl??? IP: *.mad.east.verizon.net 29.07.04, 04:31 3-ka jest ciezka. 6-cyl silnik daje duzo wiekszy moment obrotowy niz 4-cyl. Do szarpniecia tej ciezkiej 3-ki (dla przykladu podam ze wazy tyle ile duzo wiekszy amerykanski Ford Taurus) jest potrzebny silnik z duzym momentem. Poza tym 6cyl silniki maja mniejsze wibracje i sa cichsze a wiec daja lepszy komfort jazdy. Silniki z mniejsza liczba cylindrow i z turbosprezarka wyja jak zarzynane zwierzeta jesli chcemy poderwac samochod. Czesto czuje sie jakby czlowiek usiadl na pralce. Dlatego oba moje samochody (w tym BMW 325) to 6-cylindrowki :) Pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: Al Re: A po co wogole 4-cyl??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.04, 08:27 Ale 276 cm rozstawu osi... no no no - to lubię!!!!:-)))) Link Zgłoś
Gość: Szymi beda diesle R4 i benzyna turbo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 17:52 "Für den entsprechenden Vortrieb sorgen die Sechszylindermotoren mit Valvetronic und Direkteinspritzung. Sie locken mit mehr Leistung bei weniger Verbrauch. Das Leistungsspektrum reicht dann von 170 bis 270 PS. Zum Entwicklungsumfang gehört auch ein Dreiliter-Turbo mit bis zu 350 PS. Den neuen M3 soll sogar ein V8-Triebwerk befeuern. Für bescheidenere Ansprüche belässt es BMW bei den bekannten Vierzylindermotoren. Die Dieselmotoren werden in den Genuss der nächsten Common- Rail-Generation mit Piezo-Technologie kommen. Weitere 3er-Neuerungen: elektrische Parkbremse, Kurvenlicht, Sechsgangautomatik und das i-Drive-System. " Link Zgłoś