Gość: Michal IP: *.fornfyndet.se 03.07.04, 22:31 Przebrany SLK na Chryslera,nawet wyglada niezle. w1.sydsvenskan.se//Article.jsp?article=10087982 Pzdr.Michal Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Rocco tylko ta dupa,jest okropna................. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.04, 01:55 szkoda , ze tak skopali ten tylek , bo reszta jest ok Link Zgłoś
bambus_us Re: tylko ta dupa,jest okropna................. 04.07.04, 02:57 Piekne auto i w dodatku nie tak drogie. Link Zgłoś