Dodaj do ulubionych

Chrysler-Crossfire

IP: *.fornfyndet.se 03.07.04, 22:31
Przebrany SLK na Chryslera,nawet wyglada niezle.
w1.sydsvenskan.se//Article.jsp?article=10087982
Pzdr.Michal
Obserwuj wątek
    • Gość: Rocco tylko ta dupa,jest okropna................. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.04, 01:55
      szkoda , ze tak skopali ten tylek , bo reszta jest ok
      • bambus_us Re: tylko ta dupa,jest okropna................. 04.07.04, 02:57
        Piekne auto i w dodatku nie tak drogie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka