Gość: xavier IP: 80.48.137.* 25.07.04, 17:44 ... z przebiegiem 267.000 km. JEST SENS KUPIC ???? czy juz nie bardzo sie oplaca Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Michal Re: Golfik VR6 IP: *.fornfyndet.se 25.07.04, 18:17 Bedziesz mial problemy z elektronika.Mialem taki woz pare lat temu na badaniu. Podlaczony komp,ktory wyjasnial ze jest nie wporzadku przekaznik od sterownia pompa paliwa,nastepnego dnia wskazywal zla czestotliwosc pracy wtryskow, (dla wytlumaczenia wtrysk jest sterowany elektrycznie , cewka wtrysku drga z czestotliwoscia od 4 do 6Hz w zaleznosci od ilosci cylindrow)Okazalo sie byc przeklamaniem,nastepnego dnia zla opornosc cewki przekaznika od paliwa,zmieniamy ten,nic to samo,pozniej sie okazalo ze lacza przy bespiecznikach i przekaznikach byly zasniedziale.Zadnej awari nie bylo ,tylko problemy. Takze uwazaj ,raczej nie warto.Pzdr.Michal Link Zgłoś