Dodaj do ulubionych

Golfik VR6

IP: 80.48.137.* 25.07.04, 17:44
... z przebiegiem 267.000 km.
JEST SENS KUPIC ????
czy juz nie bardzo sie oplaca
Obserwuj wątek
    • Gość: Michal Re: Golfik VR6 IP: *.fornfyndet.se 25.07.04, 18:17
      Bedziesz mial problemy z elektronika.Mialem taki woz pare lat temu na badaniu.
      Podlaczony komp,ktory wyjasnial ze jest nie wporzadku przekaznik od sterownia
      pompa paliwa,nastepnego dnia wskazywal zla czestotliwosc pracy wtryskow,
      (dla wytlumaczenia wtrysk jest sterowany elektrycznie , cewka wtrysku drga z
      czestotliwoscia od 4 do 6Hz w zaleznosci od ilosci cylindrow)Okazalo sie byc
      przeklamaniem,nastepnego dnia zla opornosc cewki przekaznika od
      paliwa,zmieniamy ten,nic to samo,pozniej sie okazalo ze lacza przy
      bespiecznikach i przekaznikach byly zasniedziale.Zadnej awari nie bylo ,tylko
      problemy.
      Takze uwazaj ,raczej nie warto.Pzdr.Michal

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka