Dodaj do ulubionych

Vectra 2.0 CD - opinie

IP: *.pl 16.04.02, 10:45
Bracia i Siostry,

Nadarza mi sie okazja do kupna samochodu Vectra 2.0 CD, 4 airbagi, klimatronic,
rok 1999, 60 000 km przebiegu.

Mam prośbę o opinie dot. tego samochodu (słabe i mocne punkty).

Może ktoś też wie ile kosztuje instalacja gazowa do takiego auta? Aktualnie
jeżdżę turbodieslem, więc przesiadka na dwulitrowa benzynę będzie wiązała się z
dramatycznym wzrostem wydatków na paliwo (dużo jeżdżę - ok 40-50 kkm rocznie).

Dzięki za rzeczowe opinie,
pozdrawiam,
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka