al.1 20.11.22, 18:56 Pomysł ciut "przygópiasty", bo gdyby pasażer po przeciwnej stronie również wiosłował, jazda byłaby znacznie szybsza i mniej energochłonna. Czyż nie? Nie mniej, jest to rozwiązanie ekologiczne i dlatego autor patentu otrzymuje ode mnie WIELKIE BRAWA. auto na wiosło Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
waga170 Re: Auto na wiosło 20.11.22, 19:14 Jednak ten parasol nie uchronil ich przed zgubnymi skutkami wiesz czego, spadajacego z nieba. Odpowiedz Link Zgłoś
nousecomplaining Re: Auto na wiosło 20.11.22, 20:06 > wiesz czego, spadajacego z nieba Nie, no powiedz proszę, czego? Ta niepewność mnie zabija. Odpowiedz Link Zgłoś
waga170 Re: Auto na wiosło 20.11.22, 20:30 Nie manna na nich spada z nieba ale chemtrails, nie zartuj ze nie wiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
nousecomplaining Re: Auto na wiosło 21.11.22, 10:35 > nie zartuj ze nie wiesz Wiedziałem kurna, wiedziałem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ytartu Nie lepiej na pedały? 20.11.22, 20:06 al.1 napisał: > Pomysł ciut "przygópiasty", bo gdyby pasażer po przeciwnej stronie również wios > łował, jazda byłaby znacznie szybsza i mniej energochłonna. Czyż nie? Nie mniej > , jest to rozwiązanie ekologiczne i dlatego autor patentu otrzymuje ode mnie WI > ELKIE BRAWA. > Nie lepiej na pedały? Odpowiedz Link Zgłoś
qqbek Re: Nie lepiej na pedały? 20.11.22, 21:08 ytartu napisał: > Nie lepiej na pedały? To Escort a nie Polo! Odpowiedz Link Zgłoś
nousecomplaining Re: Auto na wiosło 21.11.22, 18:56 > Przecież to fake. Nie, no co ty, serio? Odpowiedz Link Zgłoś
tbernard Re: Auto na wiosło 21.11.22, 20:04 nousecomplaining napisał(a): > > Przecież to fake. > Nie, no co ty, serio? Gdybym uważał, że to serio, to nie pisał bym, że to fake ;) Odpowiedz Link Zgłoś