Dodaj do ulubionych

Płyn chłodzący

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.04, 19:48
Witam

Mam takie pytanko - jaki dolac plyn chlodzacy,jezeli nie wiem jaki mam
obecnie wlany,to co wiem to tylko to,ze ma taki niebieskawy kolor :-).Jak
jest z tymi plynami czy mozna dolewac,czy trzeba wymienic na nowy caly.Jesli
mozna dolewac to jaki i jakiej firmy, moze jakies markowej firmy czy to jest
moze bez znaczenia. Mój samochód to VW golf 1.8'97.

Z góry dziekuje za pomoc

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • zubr_zalogowany Re: Płyn chłodzący 12.12.04, 20:15
      wlalbym jakikolwiek nie supermarketowy, byle odporny na zamarzanie (do -20, 30
      st.) i zmienil calość przy najblizszym przeglądzie, bo lepiej jezdzic z płynem
      znanego pochodzenia
    • Gość: Molson Re: Płyn chłodzący IP: *.sympatico.ca 12.12.04, 20:32
      Mozna dolewac jak najbardziej ,tylko jak masz niebieski dolej
      niebieski .Zmieszaj pol na pol z woda destylowana .Firma to bez znaczenia ,ale
      nie jakies badziewie nieznane.
    • Gość: misiak Re: Płyn chłodzący IP: *. / 213.76.161.* 13.12.04, 10:55
      Na 99% masz Petrygo. Jeśli nie to i tak możesz dolać petrygo bo jest mieszalne
      z innymi płynami i jest niedrogie:).
      pzdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka