Gość: Umik
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
12.12.04, 19:48
Witam
Mam takie pytanko - jaki dolac plyn chlodzacy,jezeli nie wiem jaki mam
obecnie wlany,to co wiem to tylko to,ze ma taki niebieskawy kolor :-).Jak
jest z tymi plynami czy mozna dolewac,czy trzeba wymienic na nowy caly.Jesli
mozna dolewac to jaki i jakiej firmy, moze jakies markowej firmy czy to jest
moze bez znaczenia. Mój samochód to VW golf 1.8'97.
Z góry dziekuje za pomoc
Pozdrawiam