Gość: Marek
IP: *.atl.ec.equifax.com / 172.18.118.*
16.05.02, 19:11
Chcialem publicznie poinformowac forumowiczow ze na zderzaku obu samochodow mam
naklejke "Poland" z piekna flaga i orlem w koronie. Z uwagi na ta naklejke
jezdze grzecznie i uprzejmie.