kris_katowice
16.03.05, 21:36
Mam problem - mam 5-letnie seicento. Dzisiaj rano wszystko chodziło super, ale
potem, po półtoragodzinnym postoju nagle biegi zaczęły ciężko chodzić. Potem
autko znowu stało i po kolejnym uruchomieniu było jeszcze gorzej. Przy zmianie
biegów nic nie zgrzyta, ale ma się wrażnie, jakby w środku coś zastygło lub
zgęstniało. Mam ten samochód dopiero pół roku, więc nie najlepiej się na nim
znam. Czy ktoś może mi powiedzieć co to może być?