Dodaj do ulubionych

problem z seicento

16.03.05, 21:36
Mam problem - mam 5-letnie seicento. Dzisiaj rano wszystko chodziło super, ale
potem, po półtoragodzinnym postoju nagle biegi zaczęły ciężko chodzić. Potem
autko znowu stało i po kolejnym uruchomieniu było jeszcze gorzej. Przy zmianie
biegów nic nie zgrzyta, ale ma się wrażnie, jakby w środku coś zastygło lub
zgęstniało. Mam ten samochód dopiero pół roku, więc nie najlepiej się na nim
znam. Czy ktoś może mi powiedzieć co to może być?
Obserwuj wątek
    • iberia29 Re: problem z seicento 16.03.05, 21:43
      check your mail ;-)
    • hauabaua Re: problem z seicento 16.03.05, 21:59
      Ty! Pasuje ci to "ucho" do holowania z przodu? ;)
      .
      • iberia29 Re: do hauabaua 16.03.05, 22:06
        wpisales sie u nas na sobotnia liste obecnosci? ;-)
        • hauabaua Re: do hauabaua 16.03.05, 22:09
          Zaraz sprawdzę. ;)
          .
    • expertyzer Re: problem z seicento 17.03.05, 01:19
      Problem jak w Polonezie :-)



      ------------------------------------------------------------------------------
      www.polonica.net/Kwas-Stoltzman.htm
    • martinli Re: problem z seicento 17.03.05, 01:28
      zdejmij gume z drązka i zobacz, czy ci tam nie pękł taki plastikowy element
      pzdr
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka