Dodaj do ulubionych

Auto z anglii

05.06.05, 19:19
Czy orientuje sie ktos jakie moga byc koszta przeniesienia kierownicy i
doprowadzenia do stanu uzytkowania auta sprowadzonego uk?? czy to sie wogole
oplaca??
Obserwuj wątek
    • marcinc3 Re: Auto z anglii 05.06.05, 19:22
      w zaleznosci od modelu koszt czesci jest inny przerobka -robocizna od 800-3000

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka