Gość: Asik
IP: *.wan.pol.pl
11.09.01, 14:30
Cześc mam problem z układem chłodzenia. Zauważyłam, że ubywa mi ciągle płynu i
znajomy powiedział mi że mam nieszczelny układ chłodzenia. Jako że jest to VW,
czy ktoś zna jakiś niedrogi sposób na zaradzenie problemowi. z góry dziękuje