Gość: Monika IP: 10.10.130.* 20.09.02, 10:51 Autko ladnie wyglada, ma sporo wyposazenia - i pan z komisu mi go poleca jako swietne auto dla kobiety. Brakuje mi tylko meskiej rady....? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Michal Re: Kobieta nie wie czy kupic 9 letnia Cytrynke A IP: *.telia.com 20.09.02, 11:39 Tak ma racje ,tylko jak jest nowe. Tego auta nie kupuj pod zadnym pozorem Kobieto.Moze inni byli posiadacze mocno uzywanych cytryn popra moje zdanie,aler tylko dobrze uzywanych,nie tych co mieli je od nowowsci.Pzdr.Michal Link Zgłoś
Gość: kicaj Re: Kobieta nie wie czy kupic 9 letnia Cytrynke A IP: *.opm.pl 20.09.02, 12:10 Mam (jeszcze) Citroena Saxo z 1997 roku. Do lutego br wszystko bylo ok. Od tamtego momentu dolozylem juz 3000 i mam dosc - sprzedaje jak najszybciej. Tymbardziej stanowczo odradzam 9 letni model. POzdrawiam Link Zgłoś
Gość: mar Re: pytanie o saxo IP: *.citicorp.com 20.09.02, 12:18 Co się schrzaniło, że naprawa kosztowała tak drogo? Link Zgłoś
Gość: kicaj Re: pytanie o saxo IP: *.opm.pl 20.09.02, 12:26 Wymienilem dosc sporo: - tarcze, bebny, cylinderki, zatarte linki recznego, lozyska (z tylu), tlumik, akumulator (tu sie ne dziwie), pompe hamulcowa (1100 zl), uszczelki pod glowica, przeguby, zwrotnice itd, itd. Nie zmienia to jednak mojej pozytywnej opini o samochodziku. Spisywakl sie znakomicie ale czas pomyslec o nowym - nie bedzie to jednak C3. POzdrawiam Link Zgłoś
Gość: ryjek Re: pytanie o saxo IP: *.datastar.pl 20.09.02, 12:48 Co wy opowiadacie? Ja mam AXa z 1990 r. i jeszcze sie nic poważnego nie zepsuło - najpoważniejsza sprawa to ułamane cięgno od drążka zmiany biegów (moja wina) - koszt naprawy 54 zł. wymieniane oczywiście amortyzatory, rozrząd, paski, opony i akumulator + płyny i filtry itp. - normalna eksploatacja. Bardzo wygodne auto, tylko trochę "blaszane" :). Jeżeli to jest rocznik 93-94 i przebieg poniżej 100 000 to bym brał - cena ok. 10 tys + - 1 tys. Zawieszenie mimo że zwykły mcpherson, jest dużo bardziej komfortowe niż w produktach niemieckich (stare polo, corsa) czy fiatach. Bardzo lubię ten samochód. Link Zgłoś
Gość: edek Re: Kobieta nie wie czy kupic 9 letnia Cytrynke A IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.02, 12:56 Franolskie samochody są ładne i bardzo wygodne, ale niestety, jakościowo to totalna klęska... Stanowczo odradzam. (miałem 7 letniego peugeota i wiem, co piszę...) Link Zgłoś
Gość: pola Re: Kobieta nie wie czy kupic 9 letnia Cytrynke A IP: *.k.mcnet.pl 20.09.02, 13:08 Gość portalu: Monika napisał(a): > Autko ladnie wyglada, ma sporo wyposazenia - i pan z komisu mi go poleca jako > swietne auto dla kobiety. Brakuje mi tylko meskiej rady....? Nie rozumiem dlaczego faceci zawsze polecaja male auta kobietom. Kobiety powinny jezdzic duzymi autami (rodzina, zakupy itp a poza tym bezpieczeniej czuje sie w duzym aucie)a AX niestety jest malutki. Dodatkowo Citroeny sa bardzo awaryjne (mamy w firmie z 50 szt Saxo, ktore ciagle sie psuja) a serwis pozostawia wiele do zyczenia (probuja dwa razy kasowac za wymiane tej samej czesci). Moze lepiej kredyt i duze auto z 3 letnia gwarancja. Pozdrawiam Pola Link Zgłoś