szymcior1 13.11.05, 15:24 Witam, Zakupiłem właśnie szpachlę, w zestawie jest jeszcze malutka tubka, chyba utwardzacz, wie ktoś ile mam tego użyć. Na puszce piszą "zmieszać w odpowiedniej proporcji" ... A jaka jest 'odpowiednia' ??? Link Zgłoś Obserwuj wątek
waskes29 Re: Szpachla 13.11.05, 15:31 Odrobine dodajesz utwardzacza i czym wiecej dodasz tym szybciej zaschnie wiec musisz albo dac mniej albo szybko nalozyc . Jesli tubka jest na cale opakowanie to musisz wychwycic mniej wiecej proporcje jak szpachlujesz wieksze powierzchnie to rozrabiaj nie za duze ilkosci tak abys zdarzyl uzyc . Zreszta pownna byc instrukcja . Link Zgłoś
szymcior1 Re: Szpachla 13.11.05, 15:38 No właśnie instrukcji brak :) Dzięki i idę kombinować Link Zgłoś
dr.verte Re: Szpachla 13.11.05, 15:48 waskes29 napisał: > Odrobine dodajesz utwardzacza i czym wiecej dodasz tym szybciej zaschnie > wiec musisz albo dac mniej albo szybko nalozyc . > Jesli tubka jest na cale opakowanie to musisz wychwycic mniej wiecej > proporcje jak szpachlujesz wieksze powierzchnie to rozrabiaj nie za duze > ilkosci tak abys zdarzyl uzyc . No fajnie ale jak to będzie wyglądać jak bawić się tym będzie domorosły adam słodowy w przydomowym garażu.Może jednak fachowca? Link Zgłoś
szymcior1 Re: Szpachla 13.11.05, 16:11 A fachowiec to też człowiek, a szpachlowanie nie jest filozofią, nie ma tu jakiś schematów działań, wielu książek teorii... Tym bardziej, że powierzchnia jest płaska Link Zgłoś
waskes29 Re: Szpachla 13.11.05, 16:20 szymcior1 napisał: > A fachowiec to też człowiek, a szpachlowanie nie jest filozofią, nie ma tu > jakiś schematów działań, wielu książek teorii... Tym bardziej, że powierzchnia > jest płaska Filozofii w tym nie ma wielkiej pamietaj tylko zeby dobrze odtluscic miejsce szpachlowania i wyakczac papierem wodnym na koncu mozliwie najdrobniejszym. Reszta umiejetnosci to tylko zdolnosci manualne a na plaskiej powierzchni najlepsza bedzie jakas deseczka. Link Zgłoś