13.11.05, 15:24
Witam,
Zakupiłem właśnie szpachlę, w zestawie jest jeszcze malutka tubka, chyba
utwardzacz, wie ktoś ile mam tego użyć. Na puszce piszą "zmieszać w
odpowiedniej proporcji" ... A jaka jest 'odpowiednia' ???
Obserwuj wątek
    • robert888 Odpowiednia jest wtedy kiedy nakłada się git 13.11.05, 15:26
    • waskes29 Re: Szpachla 13.11.05, 15:31
      Odrobine dodajesz utwardzacza i czym wiecej dodasz tym szybciej zaschnie
      wiec musisz albo dac mniej albo szybko nalozyc .
      Jesli tubka jest na cale opakowanie to musisz wychwycic mniej wiecej
      proporcje jak szpachlujesz wieksze powierzchnie to rozrabiaj nie za duze
      ilkosci tak abys zdarzyl uzyc .
      Zreszta pownna byc instrukcja .
      • szymcior1 Re: Szpachla 13.11.05, 15:38
        No właśnie instrukcji brak :) Dzięki i idę kombinować
      • dr.verte Re: Szpachla 13.11.05, 15:48
        waskes29 napisał:

        > Odrobine dodajesz utwardzacza i czym wiecej dodasz tym szybciej zaschnie
        > wiec musisz albo dac mniej albo szybko nalozyc .
        > Jesli tubka jest na cale opakowanie to musisz wychwycic mniej wiecej
        > proporcje jak szpachlujesz wieksze powierzchnie to rozrabiaj nie za duze
        > ilkosci tak abys zdarzyl uzyc .


        No fajnie ale jak to będzie wyglądać jak bawić się tym będzie domorosły adam
        słodowy w przydomowym garażu.Może jednak fachowca?
        • szymcior1 Re: Szpachla 13.11.05, 16:11
          A fachowiec to też człowiek, a szpachlowanie nie jest filozofią, nie ma tu
          jakiś schematów działań, wielu książek teorii... Tym bardziej, że powierzchnia
          jest płaska
          • waskes29 Re: Szpachla 13.11.05, 16:20
            szymcior1 napisał:

            > A fachowiec to też człowiek, a szpachlowanie nie jest filozofią, nie ma tu
            > jakiś schematów działań, wielu książek teorii... Tym bardziej, że
            powierzchnia
            > jest płaska

            Filozofii w tym nie ma wielkiej pamietaj tylko zeby dobrze odtluscic miejsce
            szpachlowania i wyakczac papierem wodnym na koncu mozliwie najdrobniejszym.
            Reszta umiejetnosci to tylko zdolnosci manualne a na plaskiej powierzchni
            najlepsza bedzie jakas deseczka.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka