trzy-szostki
19.01.06, 18:44
Dzisiaj trafil sie watek w ktorym ktos opisywal,jak to rozbil przedni zderzak
i reflektor przy cofaniu.
Jak wiadomo nam wszystkim mamy generalnie tylko dwie Panie na tym forum,ktore
sa z natury bardzo zlosliwe ;D
Traf chcial,ze jedynie one w tym watku uznaly zdarzenie za niemozliwe...No bo
jak przy cofaniu przedni reflektor hehe...
Gratuluje! Na tym forum kobiety stanowia jeden procent(w przyblizeniu).I ten
jeden procent umoczyl maksymalnie.Trzeba myslec to nie boli...A jak nie
zawsze mozna na forum "kuchnia"sie przeniesc, a przynajmniej tutaj nie
obrazac innych ,tylko cicho siedziec.