24.11.02, 14:27
na początek sory za powracanie do tematu winiet, ale jak wyjeżdżałem to był
to temat na topie. właśnie wróciłem i nie wiem na czym stanęło - będą? (jeśli
tak to od kiedy?)
dzięki
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka