waskes29 23.02.06, 22:56 Van-y sa juz wszedzie popularne. wiadomosci.onet.pl/4271,8,0,0,1,pokaz.html Link Zgłoś Obserwuj wątek
wujaszek_joe Re: Afrykanski Scenic 23.02.06, 23:24 fajne ma kółka z przodu. a jak nam cos stuka w aucie to juz kombinujemy czy np koło sie nie urwie trzeba miec w życiu nieco afrykanskiego luzu:) Link Zgłoś
fru.fru Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 01:55 ee mnie to tam bardziej na tourana wyglada ;-) A tak serio, to afair pug 504..pelno tego w tamtych rejonach jezdzi..w egipcie taxi to w 99% wlasnie takie pugi, rowniez w wersji 7 miejscowej ;-) A jak sa te taxowki "stjunowane" ojezaa ;-))) Link Zgłoś
dunczyk1960 Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 09:23 wiadomosci.onet.pl/4271,21,0,pokaz.html conajmniej 30-to letni Pgt. w europie trzeby by 50 lat "bicia" by tak wygladal. Link Zgłoś
marcinc3 Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 09:46 pytanie czy przeglad przeszedl za flaszke wody? Link Zgłoś
simr1979 Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 10:51 waskes29 napisał: > Van-y sa juz wszedzie popularne. > wiadomosci.onet.pl/4271,8,0,0,1,pokaz.html Nie obrażaj PIKAPA z kilkudziesięcioletnią tradycją...;) Link Zgłoś
dunczyk1960 Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 12:06 emes-nju napisał: To byl samochod... Ponoc w dalszym ciagu Pgt.404 / 505 produkuje sie w Argentynie , gdzies czytalem ze wersje diesel z ~70kM sa b.popularne wsrod taxowkarzy , ... cz mamy tu kogos z Ameryki Poludniowej ? . Pzdr. Link Zgłoś
swoboda_t Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 13:31 W Argentynie zakończono produkcję 504 w 1999 roku, 404 jeszcze wcześniej. Ale 504 powstaje jeszcze (albo do niedawna powstawał) w Nigerii i Kenii. Link Zgłoś
swoboda_t Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 13:38 www.peugeotnigeria.com/configure/car/index.php?gamme=vp wybierając "Family" mozemy sobie obejżec poszczególne modele. Najtańszym jest 206, od 2302100 nigerryjskich nairi, nairów czy jak to tam się odmienia. 504 jest droższy, najtańsza wersja kosztuje prawie trzy miliony. Dla niezorientowanych w rynkach walutowych :P - 206 i 504 kosztują w przeliczeniu odpowiednio od 57 tysięcy i 74 tysięcy złotych!! Link Zgłoś
swoboda_t Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 13:39 Aha, w Ameryce Południowej nie jestem i nigdy nie byłem, ale kto wie... ;) Link Zgłoś