Dodaj do ulubionych

Afrykanski Scenic

23.02.06, 22:56
Van-y sa juz wszedzie popularne.
wiadomosci.onet.pl/4271,8,0,0,1,pokaz.html
Obserwuj wątek
    • misiek308 Re: Afrykanski Scenic 23.02.06, 23:05
      Dobre :)
    • wujaszek_joe Re: Afrykanski Scenic 23.02.06, 23:24
      fajne ma kółka z przodu.
      a jak nam cos stuka w aucie to juz kombinujemy czy np koło sie nie urwie
      trzeba miec w życiu nieco afrykanskiego luzu:)
    • fru.fru Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 01:55
      ee mnie to tam bardziej na tourana wyglada ;-)
      A tak serio, to afair pug 504..pelno tego w tamtych rejonach jezdzi..w egipcie
      taxi to w 99% wlasnie takie pugi, rowniez w wersji 7 miejscowej ;-)
      A jak sa te taxowki "stjunowane" ojezaa ;-)))
      • dunczyk1960 Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 09:23
        wiadomosci.onet.pl/4271,21,0,pokaz.html
        conajmniej 30-to letni Pgt. w europie trzeby by 50 lat "bicia" by tak wygladal.
    • marcinc3 Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 09:46
      pytanie czy przeglad przeszedl za flaszke wody?
    • simr1979 Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 10:51
      waskes29 napisał:

      > Van-y sa juz wszedzie popularne.
      > wiadomosci.onet.pl/4271,8,0,0,1,pokaz.html

      Nie obrażaj PIKAPA z kilkudziesięcioletnią tradycją...;)
    • emes-nju Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 11:24
      To byl samochod...
      • dunczyk1960 Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 12:06
        emes-nju napisał:

        To byl samochod...


        Ponoc w dalszym ciagu Pgt.404 / 505 produkuje sie w Argentynie ,
        gdzies czytalem ze wersje diesel z ~70kM sa b.popularne wsrod taxowkarzy ,
        ... cz mamy tu kogos z Ameryki Poludniowej ? . Pzdr.
        • swoboda_t Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 13:31
          W Argentynie zakończono produkcję 504 w 1999 roku, 404 jeszcze wcześniej. Ale
          504 powstaje jeszcze (albo do niedawna powstawał) w Nigerii i Kenii.
          • swoboda_t Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 13:38
            www.peugeotnigeria.com/configure/car/index.php?gamme=vp
            wybierając "Family" mozemy sobie obejżec poszczególne modele. Najtańszym jest
            206, od 2302100 nigerryjskich nairi, nairów czy jak to tam się odmienia. 504
            jest droższy, najtańsza wersja kosztuje prawie trzy miliony. Dla
            niezorientowanych w rynkach walutowych :P - 206 i 504 kosztują w przeliczeniu
            odpowiednio od 57 tysięcy i 74 tysięcy złotych!!
            • swoboda_t Re: Afrykanski Scenic 24.02.06, 13:39
              Aha, w Ameryce Południowej nie jestem i nigdy nie byłem, ale kto wie... ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka