Dodaj do ulubionych

Poszalejemy ???

11.08.06, 16:17
Polska nie stosuje się do unijnych przepisów i używa mączki mięsno-kostnej do
skarmiania bydła, co grozi epidemią BSE i śmiertelną dla ludzi chorobą
Creutzfeldta-Jakoba. Unia Europejska przeprowadza właśnie kontrolę w naszym
kraju. Jeśli wyda się, że łamiemy prawo, zakaże nam eksportu mięsa na Zachód,
co wpędzi polskich hodowców w nie lada kłopoty. Ministerstwo Rolnictwa wie o
tym i nie robi nic, żeby uniknąć katastrofy. Ale też co można zrobić, skoro
mleko już się rozlało?
Obserwuj wątek
    • odin-2 Re: Poszalejemy ??? 11.08.06, 16:18
      ilu z tzw. "wariatów drogowych" zajada sie codziennie Polskimi Wedlinami ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka