Gość: mar
IP: *.mikolow.sdi.tpnet.pl
25.02.03, 12:26
To niesamowite. 6 lat temu kupiłem do firmy mercedesa w124 300d kombi bo
potrzebny mi pilnie był wóz z hakiem, po tym jak skradziono mi busa. Miał to
być chwilowy środek transportu do czasu kiedy przyjdą pieniądze z
ubezpieczenia. od tego czsu zrobił 250tkm a pracownicy chcą jeździć do roboty
tylko nim. Żaden inny samochód nie cieszy się wśród nich taką estymą.
od tego czasu nigdy nie spojrzę na żadnego plastikowego japońca , koreańca
itp. dobra marka to podstawa. teraz mamy 3 takie wózki......