ikar05
31.10.06, 20:09
Mam antyradar na suszarki i fotoradary działa rewelacyjnie. Od 2 lat zero
mandatów do dnia dzisiejszego. Jadę sobie 146km/h po za terenem zabudowanym,
muzyczka gra pogoda piękna spoglądam w lusterko a tu na dup.. ford mondeo na
sygnale. Oczywiście zaczymali i wlepili 400PLN + 10p. Może macie jakieś
sposoby na ten wynalazek jakim jest ten videoradar. Za rady w postaci
wolniejszej jazdy i nauki wszystkich nr. wozów policyjnych nieoznaczonych z
góry dziękuję.