domel303
15.06.07, 21:58
Po podłączeniu do kabli i przękręceniu stacyjki niechce się odezwać dopiero
po zrobieniu zwary bezpośrednio na rozruszniku zaczyna sie odzywać,szczotki i
tuleje są wymienione,zachowuje się tak jakby brakowało mu impulsu ze stacyjki-
wczym jest problem- pomocy.Zgóry dzieki