Gość: adam+ IP: *.premex.pl 05.08.03, 20:13 Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z jazdy na oponach Profil z Nowego Targu, głównie typ Tornado. Co to w ogóle jest za opona ????? i ile to jest warte ????? Link Zgłoś Obserwuj wątek
bar-tech Re: Opony Profil 05.08.03, 20:46 profil = opona bieżnikowana = lepiej trochę dołożyć i kupić zwykłe opony pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: RafałGTV Re: Opony Profil IP: *.int.warszawa.sint.pl 05.08.03, 21:19 Obawiam się , że nazwa jest adekwatna do wrażeń , jakie odczujesz po przejażdzce samochodem , ogumionym tym "cudem techniki". Odradzam !!! Link Zgłoś