Dodaj do ulubionych

Opony Profil

IP: *.premex.pl 05.08.03, 20:13
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z jazdy na oponach Profil z Nowego Targu, głównie typ Tornado. Co to w ogóle jest za opona ????? i ile to jest warte ?????
Obserwuj wątek
    • bar-tech Re: Opony Profil 05.08.03, 20:46
      profil = opona bieżnikowana = lepiej trochę dołożyć i kupić zwykłe opony

      pozdrawiam
    • Gość: RafałGTV Re: Opony Profil IP: *.int.warszawa.sint.pl 05.08.03, 21:19
      Obawiam się , że nazwa jest adekwatna do wrażeń , jakie odczujesz po
      przejażdzce samochodem , ogumionym tym "cudem techniki".
      Odradzam !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka