Dodaj do ulubionych

Mercedes CLC

12.02.08, 00:18
Czyli CSportCoupe po liftingu . Podoba się Wam ? Bo mi jak cholera .
Obserwuj wątek
    • kodem_pl Re: Mercedes CLC 12.02.08, 00:22
      Duzo bardziej podoba mi sie obecna C-klasa (z ktorej CLC ma przod) czy CLK.

      CLC jest rownie 'pedalski' jak to z czego powstal: C Sport Coupe.

      Podobnie jak nie podoba mi sie BMW 3 Compact w zadnym wydaniu.
      • habudzik Re: Mercedes CLC 12.02.08, 00:39
        Niepochlebnie ale za to uczciwie .
        • kodem_pl Re: Mercedes CLC 12.02.08, 01:11
          Po prostu nie podobaja mi sie auta tego typu (compact serii 3 BMW czy
          csportcoupe MB). Nie maja w sobie piekna coupe ani praktycznosci sedana.
          Wygladaja jak wzorowane na skodzie rapid.

          Na niekorzysc c sportcoupe przemawia dodatkowo fakt, ze to tylko lifting starej
          wersji, nie nowy model oparty na nowej c klasie. Podwojne oszustwo: ani to nowy
          model, ani coupe.
          • hmp_inc Re: Mercedes CLC 12.02.08, 09:38
            BMW 1 już czeka w salonach. Niedługo dołączy coupe. Silniki do wyboru do koloru.
            Kto by kupował takiego starego parcha jak CLC.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka