Gość: Doki IP: *.219-200-80.adsl.skynet.be 12.11.03, 18:34 Widze je na kazdym przystanku. "Why Golf if you can have sex?" Podoba mi sie. Zawsze sie zastanawialem po co komu Golf. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: TO JA Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: *.honeywell.com 12.11.03, 18:39 Mozna uprawiac tzw. bedroom golf. Objective is to put your stick in the hole but keep the balls out of the hole. Link Zgłoś
Gość: Mar po polsku to jest gra "pałka i gałka" (b/t) IP: *.skorosze.2a.pl 12.11.03, 22:53 Link Zgłoś
Gość: driver1 Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: 216.57.79.* 12.11.03, 18:40 Gość portalu: Doki napisał(a): > Widze je na kazdym przystanku. > > "Why Golf if you can have sex?" > > Podoba mi sie. Zawsze sie zastanawialem po co komu Golf. a co ma Mazda wspolnego z sexem? czy jest duzo wieksza w srodku niz Golf? Link Zgłoś
Gość: Doki Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: *.219-200-80.adsl.skynet.be 12.11.03, 20:13 > a co ma Mazda wspolnego z sexem? > czy jest duzo wieksza w srodku niz Golf? Nie wiem. Golf, poczawszy od pierwszego wcielenia, jest bezplciowy, zatem Golf na pewno nie ma nic wspolnego z seksem. Link Zgłoś
Gość: driver1 Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: 216.57.79.* 12.11.03, 22:52 Gość portalu: Doki napisał(a): > > a co ma Mazda wspolnego z sexem? > > czy jest duzo wieksza w srodku niz Golf? > > Nie wiem. Golf, poczawszy od pierwszego wcielenia, jest bezplciowy, zatem Golf > na pewno nie ma nic wspolnego z seksem. dla mnie Golf GTI byl i ciagle jeszcze jest najbardziej sexowny w swojej klasie mazda nie ma tu nic ciekawego do zaoferowania, mazda to synonim bezplciowych ekonomicznych pudelek na kolkach (wyjatek RX7/8) tym nie mniej reklama jest fajna, ale chyba nie pojawi sie w USA, USA jest za pruderyjne na taki zagrywki Link Zgłoś
greenblack Re: haslo reklamowe Mazdy :-) 12.11.03, 18:41 Gdyby nie ludzie z Forda, to Mazda nadal produkowałaby samochody dla emerytów w stadium terminalnym. Link Zgłoś
Gość: Gabriel Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: *.ipt.aol.com 12.11.03, 19:59 Naturalnie, kazdemu Ford kojarzy sie z mlodoscia, fantazja,dobrym gustem, nieslychanymi osiagami (pod kazdy wzgledem),technologicznym nowatorstwem, niezawodnoscia i bezsprzecznie niedoscignina stylistyka. Pzdr. Link Zgłoś
Gość: vd Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 12.11.03, 20:09 masz na mysli nowe mondeo?? czy fieste ? Link Zgłoś
Gość: Gabriel Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: *.ipt.aol.com 12.11.03, 20:55 Wszystko co robi Ford jest piekne,zwlaszcza silniki wysokoprezne kupowane od PSA i opony (ale tylko jak sa nowe). Pzdr. Link Zgłoś
Gość: Milos Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: 62.233.141.* 12.11.03, 22:18 Nie dziw się. GB ma po prostu nerwicę natręctw, zawsze jak słyszy/czyta coś na temat Japonii, japońskich aut itp. musi natychmiast powiedzieć/napisać coś głupiego i nie na temat. Pzdr Link Zgłoś
greenblack Do dwóch mądrych 12.11.03, 22:51 Ford to nie tylko marka Ford, ale też Land Rover, Volvo, Aston, Jaguar. Często ci sami ludzie są odpowiedzialni za projekty różnych marek koncernu. Porównajcie sobie Mazdy 626 i 323 ze starym Mondeo i Focusem i odpowidzcie, które są ciekawsze stylistycznie. Technicznie te samochody były niezłe, ale nudne do wyrzygania. Link Zgłoś
Gość: Sławek Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: *.trzebinia.net / *.trzebinia.net 13.11.03, 17:07 Gość portalu: Gabriel napisał(a): > Naturalnie, kazdemu Ford kojarzy sie z mlodoscia, fantazja,dobrym gustem, > nieslychanymi osiagami (pod kazdy wzgledem),technologicznym nowatorstwem, > niezawodnoscia i bezsprzecznie niedoscignina stylistyka. > Pzdr. Jeszcze nie wiesz,ze na tym forum Ford jest święty? Napisz złe słowo na Focusa to nabiją cie na pal ;-) I podobno Ford to marka dla intelektualistów... pozdr Link Zgłoś
Gość: Niknejm Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: 5.5R1D* / *.pg.com 13.11.03, 19:58 Gość portalu: Gabriel napisał(a): > Naturalnie, kazdemu Ford kojarzy sie z mlodoscia, fantazja,dobrym gustem, > nieslychanymi osiagami (pod kazdy wzgledem),technologicznym nowatorstwem, > niezawodnoscia i bezsprzecznie niedoscignina stylistyka. Touche ;-))) Czekamy na ripostę GB... :-) Pzdr Niknejm Link Zgłoś
Gość: Doki Re: haslo reklamowe Golfa IP: *.246-200-80.adsl-fix.skynet.be 13.11.03, 09:41 A moze to odpowiedz na reklame Golfa, ktora tez jest bez mala wszedzie: wielkie plakaty ze zdjecdiem nowego Golfa i krotki napis: "(Ver)leider". Tlumacze: leider= przywodca. verleider= uwodziciel. Link Zgłoś
Gość: ckw Re: haslo reklamowe Golfa IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 13.11.03, 15:26 No, biorac pod uwage przeszlosc Volkswagena (robotnicy przymusowi i te sprawy) to powinni uzyc sloganu: fuhrer- (ver)fuhrer Link Zgłoś
greenblack Re: haslo reklamowe Golfa 13.11.03, 15:47 A Japonia to niby po której stronie barykady stała podczas wojny? Fiata też nie kupisz? Nie kupisz nic francuskiego, bo handlują z Irakiem? Amerykanie też handlowali z Adolfem. Link Zgłoś
Gość: Milos Re: haslo reklamowe Golfa IP: 62.233.141.* 13.11.03, 18:18 greenblack napisał: > Nie kupisz nic francuskiego, bo handlują z Irakiem? Dokładnie, żebyś wiedział. Ja bojkotuję produkty francuskie, jeśli tylko się doczytam że made in franca - nie kupuję. Za ich obrzydliwą politykę zagraniczną. Pzdr Link Zgłoś
greenblack Re: haslo reklamowe Golfa 13.11.03, 18:24 No to sobie kupiłeś japońsko-amerykański produkt. Naiwni jesteście. Nie ma kraju-dziewicy. Link Zgłoś
Gość: Milos Re: haslo reklamowe Golfa IP: 62.233.141.* 13.11.03, 18:32 Nie pisałem tylko o samochodach jeśli chodzi o bojkot francy, ale to fakt - kocham Amerykę i mam swój kawałek Ameryki przynajmniej w aucie. Pzdr Link Zgłoś
Gość: Kierowiec (Ver-)leiter IP: 212.6.124.* 13.11.03, 16:55 Gość portalu: Doki napisał(a): > plakaty ze zdjecdiem nowego Golfa i krotki napis: "(Ver)leider". > > Tlumacze: leider= przywodca. verleider= uwodziciel. Bardzo dowcipna pomylka Ci wyszla :-) "leider" = niestety, szkoda, "Verleider" = taki, co obrzydza cos innym A w reklamie bylo z pewnoscia (Ver-)leiter. "Leiter" = kierownik (np. dzialu), przewodnik (np. elektryczny) "Verleiter" = zwodzacy (np. na manowce) Chyba, ze to nie bylo po niemiecku. Pozdr. K. Link Zgłoś
Gość: Doki Re: (Ver-)leiter IP: *.246-200-80.adsl-fix.skynet.be 13.11.03, 17:06 To istotnie nie bylo po niemiecku, tylko po niderlandzku. Blisko, ale to nie to samo. Link Zgłoś
Gość: Niknejm Re: (Ver-)leiter IP: 5.5R1D* / *.pg.com 13.11.03, 20:04 Gość portalu: Doki napisał(a): > To istotnie nie bylo po niemiecku, tylko po niderlandzku. Blisko, ale to nie > to samo. Hi hi, Chmielewska kiedyś napisała książkę 'Wszystko czerwone'. Nazwa wzięła się z przetłumaczenia słowa 'Allerod' na 'wszystko czerwone', w języku trochę mieszanym, angielsko-niemieckim ;-) A Allerod (z takim 'o' przekreślonym), to po duńsku bodajże 'poręba' ;-) Pzdr Niknejm Link Zgłoś
Gość: ckw verfuhrer IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 13.11.03, 20:04 No to poprawiam: po niemiecku fuhrer=wódz verfuhrer=uwodziciel Link Zgłoś