Dodaj do ulubionych

haslo reklamowe Mazdy :-)

IP: *.219-200-80.adsl.skynet.be 12.11.03, 18:34
Widze je na kazdym przystanku.

"Why Golf if you can have sex?"

Podoba mi sie. Zawsze sie zastanawialem po co komu Golf.
Obserwuj wątek
    • Gość: TO JA Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: *.honeywell.com 12.11.03, 18:39
      Mozna uprawiac tzw. bedroom golf. Objective is to put your stick in the hole
      but keep the balls out of the hole.
      • Gość: Mar po polsku to jest gra "pałka i gałka" (b/t) IP: *.skorosze.2a.pl 12.11.03, 22:53
    • Gość: driver1 Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: 216.57.79.* 12.11.03, 18:40
      Gość portalu: Doki napisał(a):

      > Widze je na kazdym przystanku.
      >
      > "Why Golf if you can have sex?"
      >
      > Podoba mi sie. Zawsze sie zastanawialem po co komu Golf.

      a co ma Mazda wspolnego z sexem?
      czy jest duzo wieksza w srodku niz Golf?
      • Gość: Doki Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: *.219-200-80.adsl.skynet.be 12.11.03, 20:13
        > a co ma Mazda wspolnego z sexem?
        > czy jest duzo wieksza w srodku niz Golf?

        Nie wiem. Golf, poczawszy od pierwszego wcielenia, jest bezplciowy, zatem Golf
        na pewno nie ma nic wspolnego z seksem.
        • Gość: driver1 Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: 216.57.79.* 12.11.03, 22:52
          Gość portalu: Doki napisał(a):

          > > a co ma Mazda wspolnego z sexem?
          > > czy jest duzo wieksza w srodku niz Golf?
          >
          > Nie wiem. Golf, poczawszy od pierwszego wcielenia, jest bezplciowy, zatem
          Golf
          > na pewno nie ma nic wspolnego z seksem.

          dla mnie Golf GTI byl i ciagle jeszcze jest najbardziej sexowny w swojej klasie
          mazda nie ma tu nic ciekawego do zaoferowania, mazda to synonim bezplciowych
          ekonomicznych pudelek na kolkach (wyjatek RX7/8)
          tym nie mniej reklama jest fajna, ale chyba nie pojawi sie w
          USA, USA jest za pruderyjne na taki zagrywki
    • greenblack Re: haslo reklamowe Mazdy :-) 12.11.03, 18:41
      Gdyby nie ludzie z Forda, to Mazda nadal produkowałaby samochody dla emerytów w
      stadium terminalnym.
      • Gość: Gabriel Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: *.ipt.aol.com 12.11.03, 19:59
        Naturalnie, kazdemu Ford kojarzy sie z mlodoscia, fantazja,dobrym gustem,
        nieslychanymi osiagami (pod kazdy wzgledem),technologicznym nowatorstwem,
        niezawodnoscia i bezsprzecznie niedoscignina stylistyka.
        Pzdr.
        • Gość: vd Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 12.11.03, 20:09
          masz na mysli nowe mondeo?? czy fieste ?
          • Gość: Gabriel Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: *.ipt.aol.com 12.11.03, 20:55
            Wszystko co robi Ford jest piekne,zwlaszcza silniki wysokoprezne kupowane od
            PSA i opony (ale tylko jak sa nowe).
            Pzdr.
            • Gość: Milos Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: 62.233.141.* 12.11.03, 22:18
              Nie dziw się. GB ma po prostu nerwicę natręctw, zawsze jak słyszy/czyta coś na
              temat Japonii, japońskich aut itp. musi natychmiast powiedzieć/napisać coś
              głupiego i nie na temat.

              Pzdr
              • greenblack Do dwóch mądrych 12.11.03, 22:51
                Ford to nie tylko marka Ford, ale też Land Rover, Volvo, Aston, Jaguar. Często
                ci sami ludzie są odpowiedzialni za projekty różnych marek koncernu.
                Porównajcie sobie Mazdy 626 i 323 ze starym Mondeo i Focusem i odpowidzcie,
                które są ciekawsze stylistycznie. Technicznie te samochody były niezłe, ale
                nudne do wyrzygania.
          • mr.elwood Re: haslo reklamowe Mazdy :-) 12.11.03, 23:19
            Transita... ;-)
        • Gość: Sławek Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: *.trzebinia.net / *.trzebinia.net 13.11.03, 17:07
          Gość portalu: Gabriel napisał(a):

          > Naturalnie, kazdemu Ford kojarzy sie z mlodoscia, fantazja,dobrym gustem,
          > nieslychanymi osiagami (pod kazdy wzgledem),technologicznym nowatorstwem,
          > niezawodnoscia i bezsprzecznie niedoscignina stylistyka.
          > Pzdr.

          Jeszcze nie wiesz,ze na tym forum Ford jest święty?
          Napisz złe słowo na Focusa to nabiją cie na pal ;-)
          I podobno Ford to marka dla intelektualistów...

          pozdr
        • Gość: Niknejm Re: haslo reklamowe Mazdy :-) IP: 5.5R1D* / *.pg.com 13.11.03, 19:58
          Gość portalu: Gabriel napisał(a):

          > Naturalnie, kazdemu Ford kojarzy sie z mlodoscia, fantazja,dobrym gustem,
          > nieslychanymi osiagami (pod kazdy wzgledem),technologicznym nowatorstwem,
          > niezawodnoscia i bezsprzecznie niedoscignina stylistyka.

          Touche ;-)))
          Czekamy na ripostę GB... :-)

          Pzdr
          Niknejm
    • Gość: Doki Re: haslo reklamowe Golfa IP: *.246-200-80.adsl-fix.skynet.be 13.11.03, 09:41
      A moze to odpowiedz na reklame Golfa, ktora tez jest bez mala wszedzie: wielkie
      plakaty ze zdjecdiem nowego Golfa i krotki napis: "(Ver)leider".

      Tlumacze: leider= przywodca. verleider= uwodziciel.
      • Gość: ckw Re: haslo reklamowe Golfa IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 13.11.03, 15:26
        No, biorac pod uwage przeszlosc Volkswagena (robotnicy
        przymusowi i te sprawy) to powinni uzyc sloganu:
        fuhrer- (ver)fuhrer
        • greenblack Re: haslo reklamowe Golfa 13.11.03, 15:47
          A Japonia to niby po której stronie barykady stała podczas wojny? Fiata też nie
          kupisz? Nie kupisz nic francuskiego, bo handlują z Irakiem? Amerykanie też
          handlowali z Adolfem.
          • Gość: Milos Re: haslo reklamowe Golfa IP: 62.233.141.* 13.11.03, 18:18
            greenblack napisał:

            > Nie kupisz nic francuskiego, bo handlują z Irakiem?

            Dokładnie, żebyś wiedział. Ja bojkotuję produkty francuskie, jeśli tylko się
            doczytam że made in franca - nie kupuję. Za ich obrzydliwą politykę zagraniczną.

            Pzdr
            • greenblack Re: haslo reklamowe Golfa 13.11.03, 18:24
              No to sobie kupiłeś japońsko-amerykański produkt. Naiwni jesteście. Nie ma
              kraju-dziewicy.
              • Gość: Milos Re: haslo reklamowe Golfa IP: 62.233.141.* 13.11.03, 18:32
                Nie pisałem tylko o samochodach jeśli chodzi o bojkot francy, ale to fakt -
                kocham Amerykę i mam swój kawałek Ameryki przynajmniej w aucie.

                Pzdr
      • Gość: Kierowiec (Ver-)leiter IP: 212.6.124.* 13.11.03, 16:55
        Gość portalu: Doki napisał(a):

        > plakaty ze zdjecdiem nowego Golfa i krotki napis: "(Ver)leider".
        >
        > Tlumacze: leider= przywodca. verleider= uwodziciel.

        Bardzo dowcipna pomylka Ci wyszla :-)

        "leider" = niestety, szkoda, "Verleider" = taki, co obrzydza cos innym

        A w reklamie bylo z pewnoscia (Ver-)leiter.

        "Leiter" = kierownik (np. dzialu), przewodnik (np. elektryczny)
        "Verleiter" = zwodzacy (np. na manowce)

        Chyba, ze to nie bylo po niemiecku.

        Pozdr.

        K.
        • Gość: Doki Re: (Ver-)leiter IP: *.246-200-80.adsl-fix.skynet.be 13.11.03, 17:06
          To istotnie nie bylo po niemiecku, tylko po niderlandzku. Blisko, ale to nie to
          samo.
          • Gość: Niknejm Re: (Ver-)leiter IP: 5.5R1D* / *.pg.com 13.11.03, 20:04
            Gość portalu: Doki napisał(a):

            > To istotnie nie bylo po niemiecku, tylko po niderlandzku. Blisko, ale to nie
            > to samo.

            Hi hi, Chmielewska kiedyś napisała książkę 'Wszystko czerwone'. Nazwa wzięła
            się z przetłumaczenia słowa 'Allerod' na 'wszystko czerwone', w języku trochę
            mieszanym, angielsko-niemieckim ;-)
            A Allerod (z takim 'o' przekreślonym), to po duńsku bodajże 'poręba' ;-)

            Pzdr
            Niknejm
          • Gość: ckw verfuhrer IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 13.11.03, 20:04
            No to poprawiam:
            po niemiecku fuhrer=wódz
            verfuhrer=uwodziciel

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka