IP: *.radom.com.pl 24.01.02, 16:06
Uważam to autko za niezbyt udane. Jest awaryjne i drogie (chodzi o zakup)! Czy
macie jakieś doświadczenia z tym samochodzikiem. Sam jeżdże służbowym scenicem
RT 1,6 z 1997 roku. zastanawiałem się na początku, czy nie kupić sobie
podobnego (może z 2 litrowym silnikiem) ale zacząłem się wachać! Może jest
ktoś, kto jeździ podobnym i przekona mnie, że to jednak dobre autko, a tylko
ten egzemplarz jest beznadziejny i awaryjny!
Obserwuj wątek
    • Gość: Doki Re: Scenic IP: *.turboline.skynet.be 24.01.02, 16:10
      Jezdze Scenikiem od roku, zrobilem 35000 km. Awarii nie bylo, choc przyznaje,
      byly michalki w rodzaju zwartego akumulatora i niedokreconego amortyzatora, no
      i pisalem juz tutaj o tym numerze z przewodami paliwowymi. Michalki zostaly
      zalatwione, choc w przypadku akumulatora kosztowalo mnie troche wysilku
      przekonanie mechanika, ze potrafie ustalic przyczyne niedomagania.
      Co konkretnie Ci sie zepsulo?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka