Gość: Scenic
IP: *.radom.com.pl
24.01.02, 16:06
Uważam to autko za niezbyt udane. Jest awaryjne i drogie (chodzi o zakup)! Czy
macie jakieś doświadczenia z tym samochodzikiem. Sam jeżdże służbowym scenicem
RT 1,6 z 1997 roku. zastanawiałem się na początku, czy nie kupić sobie
podobnego (może z 2 litrowym silnikiem) ale zacząłem się wachać! Może jest
ktoś, kto jeździ podobnym i przekona mnie, że to jednak dobre autko, a tylko
ten egzemplarz jest beznadziejny i awaryjny!