mzyo
01.06.09, 21:46
Nie wiem w jaki segment maja wchodzić te motocykle ale jeżeli w cafe racer to ich styl jest za bardzo nowoczesny aczkolwiek stworzą pewnie własną klasę w tym segmencie.
Do wad obiektywnych zaliczę jednoosobowość. Przypominają mi trochę koncepcję na motocykl Buella (segment street) aczkolwiek z takimi osiągami daleko im do np XB9SX.
W mojej ocenie Triumph Bonneville jest lepszą alternatywą. Aczkolwiek zapewne Mac będzie się reklamował jako maszyny dla 'indywidualistów'.