Dodaj do ulubionych

Buty dziecięce

02.03.17, 19:32
Gdzie kupować dobre buty w rozsądnej cenie? W moim mieście praktycznie nie ma małych sklepów albo tandeta targowa albo galerie, na ecco mnie nie stać
Obserwuj wątek
    • kariatyda79 Re: Buty dziecięce 02.03.17, 21:10
      Ja kupuję głównie w internecie na allegro, albo w 2 największych obuwniczych sklepach internetowych. Kupuję takie sprawdzone marki jak Primigi, Geox, Ecco, a z polskich Mido Noster - starczają na całą porę roku i nie boję się, że w środku zimy buty przeciekną, albo się rozkleją. Kupuję najczęściej na wyprzedażach - np. teraz kozaki na kolejna zimę. Ponieważ mam 2 chłopców nie martwię się specjalnie, że nie trafię z rozmiarem - jak starszy nie ponosi, to młodszy, a potem jeszcze 2 młodsze kuzynki chętne. Kalosze i kapcie z firmy zetpol - również w internecie.
      • martini-7 Re: Buty dziecięce 02.03.17, 22:00
        My buty kupujemy albo w Deichman - tu adidasy, jakieś czy coś w tym stylu, zawsze kupujemy markowe bo, nie ma z nimi problemu, teraz płaciliśmy za parę około 30 Euro i mam gwarancję, że przetrwają, albo u outletach adiadasa czy nike w PL i tam płaciliśmy około 100 zł. Kupujemy w CCC tu już niezależnie w którym kraju bo, jest tu i tu i ceny porównywalne, w CCC też albo sportowe typu adidas, albo zimowe z Lasockiego, całą zimę przechodziły w nich córki i jakby nie to, że nóżki rosną to by jeszcze połowę następnej dały radę. Czasem przez internet zamawiamy,ale to też w tych co wymieniłam sklepach.
        Najważniejsze na co zawsze zwracamy uwagę przy zakupie butów dla dzieci to czy są dobrze i zdrowo wykonane, czy nie będzie trzeba potem po ortopedach ganiać. Potem cena, ale cena nie ukrywam też jest ważna, ale to na drugim miejscu jest.
        No ale nie ma co kryć, buty dla dzieci są drogie, zwłaszcza jak popatrzeć na "powierzchnię" ich i to, że z reguły są na sezon sad
              • goodlokacja Re: Buty dziecięce 03.03.17, 10:24
                Tam trzeba zaglądać, jak się jest w okolicy. Dzięki temu kupiłam tam buty do biegania za 100 zł, które noszę już 3 rok, dokładnie takie sandały, jakich szukałam ze 2 lata - chyba za 80 zł, sezonowo są buty New Balance, dobrej jakości japonki (Ipanema i havanaias, czy jakoś tak - noszę takie z córką po kilka lat, nie uwierają i nie niszą się, jak takie najtańsze), widuję fajne kalosze, baleriny, sztyblety, rózne bardziej eleganckie, porządne pantofle, tenisówki (córka tam kupiła sobie ładne conversy sporo taniej - niestety nie pamiętam ile za nie dała).
                • martini-7 Re: Buty dziecięce 03.03.17, 11:11
                  Jak będę to koniecznie zajrzę, muszę sobie jakiś adidasów poszukać, zwykle takie buty kupuję w takim centrum handlowym składającym się z samych sklepów outletowych, dzieciom też tam kiedyś kupiliśmy, ale to cała wyprawa tam jest bo, jak już się po buty pojedzie to tu się zajrzy, tam zobaczy, a czas leci i czasem kasa też wink
                  No właśnie, autorko wątku, a z jakich okolic pochodzisz? może w ten sposób ktoś będzie mógł Ci polecić jakieś dobre sklepy gdzie będziesz mogła podjechać?
      • rilla25 Re: Buty dziecięce 04.03.17, 06:06
        Czy mogę prosić o nazwy sklepów internetowych? do TK maxa nie mam szczęścia tam trzeba trafić i dla dziecka mi się nigdy nie udało, po dziecięcych półkach hula wiatr być może po prostu popyt przewyższa podaż. Ostatni zakup jakaś mniej znana firma polska-160 zł rozmiar 26 ale nie podobają mi sięsmile mąż z dzieckiem się uparli
          • mysz1978 Re: Buty dziecięce 05.03.17, 12:05
            a jakei generalnie te buty kupujecie - takie do kostki czy juz nizsze? U nas takie typowo wiosenne sie nie sprawdzaja w ogole - chlopcy jak tylko robi sie sucho i odrobine cieplej (od 10 stopni) wbijaja sie w sportowe takie do grania w pilke i nic innego nie chca nosic. Wiaodmo ze pogoda sie jeszcze moze zmenic, ale w razie sniegow to mamy zimowe. Zauwazylam ze polska pogoda to taka dosyc skrajna wiosna zwykle jest - zimno, zimno, a potem za chwile juz bardzo cieplo uncertain

• agni71 Re: Buty dziecięce 03.03.17, 11:21
      Wczoraj wieczorem kupiłam Ecco dziecięce (ale duzy rozmiar) za 135 zł z przesyłką w sklepie internetowym. Ecco nie musi sie równać zaporowa cena.

Generalnie polecam zakupy internetowe podczas wyprzedazy, akcji rabatowych itp. riccardo.pl miewa duże zniżki, najlepiej zapisac się na newsletter. Poza tym na zalando można coś znaleźc (tu czasem są bony rabatowe lub kwotowe, które łączą sie z wyprzedażami). Limango również, ale tu sie dłużej czeka (oprócz outletu) i dochodzi koszt przesyłki w obie strony w razie zwrotu. Warto zaglądac na Allegro, czasem ludzie odsprzedają nietrafione rozmiary.
      • agni71 Re: Buty dziecięce 03.03.17, 11:25
        I wspomniany TK Maxx, tylko, żeby tam cos trafić, to trzeba bywac regularnie. A, i jeszcze tak nietypowe miejsca jak np. empik.com (mam stamtąd bardzo fajne zamszowe Conversy za 120 czy 130 zł). Dawniej w merlinie też można było fajne okazje trafić, ale teraz juz ubrań i butów nie oferują.
          • dolores12 Re: Buty dziecięce 05.03.17, 13:15
            Mogę polecić półbuty Lasocki Kids z CCC(dostępne też gdzieś online). Kupuję te buty od czasu jak marka weszła(będzie już z 5 lat) i ani razu się nie zawiodłam. Całe ze skóry(wkładka też), wygodne zapięcie na rzepy, wzornictwo też OK. Dziecko nosi takie cały sezon i spokojnie można puścić w dalszy obieg. Ubolewam, że są tylko do rozmiaru 36.
            • wiewiorka76 Re: Buty dziecięce 06.03.17, 00:03
              Potwierdzam, Lasocki jest niezawodny. Ostatnio zaczęłam kupować je też dla siebie i też jestem zadowolona. Zwłaszcza, ze mają dużo promocji dla klubowiczów i można trafić coś nawet 150 zł taniej.
        • agni71 Re: Buty dziecięce 06.03.17, 17:38
          riccardo.pl, warto sie zapisac u nich na newsletter, bo cyklicznie mają akcje -50%, a później i -70% na niektóre przecenione, choć liczone od ceny pierwotnej.
          Sklep internetowy Ecco pl.ecco.com/pl-PL też ma od czasu do czasu promocje typu "wszystkie przecenione minus 50% od ceny pierwotnej", a kiedyś nawet naliczało -50% od obniżonych cen, ale to był chyba błąd w sklepie. Niemniej tez wtedy kupiłam fajne buty za ok. 100 zł (dziecięce) i ok. 200 zł (męskie). Niestety, ich ceny regularne z roku na rok coraz bardziej zahaczają o kosmos wink
          I jeszcze dobre ceny na ecco mozna trafić na wyprzedazy -70% w eastend.pl lub na zalando.pl na wyprzedaży z dodatkowym bonem np. na -50%.
    • asia_i_p Re: Buty dziecięce 07.03.17, 23:03
      Synowi kupuję Lasocki Kids, ale trzeba macać, bo to loteria - czasami podeszwa miękka, a czasami bardzo twarda. Zimowe miał z Lidla - takie mamy teraz zimy. Córka weszła w wiek, kiedy liczy się znaczek na bucie i oby szybko z niego wyszła, bo snobizm jest niestety kosztowny wink .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka