Dodaj do ulubionych

Endo, sinsay

01.05.20, 07:39
W internetach wygląda to atrakcyje, fajne ciuszki za niewielką cenę. Zastanawiam się nad zakupem, może ktoś z Was zna te firmy i jest w stanie podzielić się opinią? Jestem w szczególności zaintersowana ofertą dla dzieci.
Obserwuj wątek
    • hugo43 Re: Endo, sinsay 01.05.20, 08:00
      Sinsay jakosc lepsza od pepco,ale do hm bym nie porównała.dosc solidne leginsy(mam z tych grubszych,tych najtańszych nie kupowałam).moim zdaniem dosc dobra jakosc jak na tak niska cenę.nie sa to raczej ubrania,które będzie nosić kolejne dziecko.z endo co sezon coś tam kupuje,ale moim zdaniem z jakością coraz gorzej.
    • d.d.00 Re: Endo, sinsay 01.05.20, 10:25
      Na sinsay sie nacięłam kilka razy. po jednym założeniu rozciąga sie i siłą rzeczy musiałam prac, wiec po kilku ms poleciały w kubeł. Z tych tańszych sklepów wole KIK, mają dobrą jakość w stosunku do ceny. W pepco kupuje dzieciom, sobie jakoś nigdy tam nic nie znalazłam.
    • umzak Re: Endo, sinsay 01.05.20, 12:51
      Z sinsay miałam 1 bluzkę, bo żywo tylko to wyglądało jakościowo ok i faktycznie służyła mi ze 3 sezony letnie. Endo mam z drugiej ręki, ale ta firma ma chyba całkiem dobra opinię jeśli chodzi o jakośc
    • kanna Re: Endo, sinsay 03.05.20, 15:59
      Endo kiedyś było super marką, jakiś czas temu się sprzedało i teraz szyja w Chinach.
      Jakość spadła bardzo mocno, czasem kupuję coś ze względu na napisy.

Sinsay to z kolei szmaty najsłabszego sortu uncertain Maja fajne koszulki z kotami, córka lubi, to czasem kupie. ostatnio na wyprzedaży obkupiła ją w piżamy, po 7-10 zł wychodziły. I to jest realna cena.

--
      Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
      Pół wieku poezji
    • liliawodna222 Re: Endo, sinsay 03.05.20, 20:44
      Kiedyś kupiłam córce piękną dżinsową koszulę, za 50zł. Kolor, fason, wykończenie - marzenie! Natomiast materiał tak lichy, że bałam, się, iż w rękach się rozlezie.

--
      "Nie ma lustra, które by lepiej odbijało człowieka niż jego słowa."
      Juan Luis Vives
    • aurinko Re: Endo, sinsay 12.05.20, 07:41
      W Endo kupuję koszulki dla synka, dobre jakościowo, fajny materiał. W Sinsayu córka czasem coś kupuje ale już rzadko, wyleczyła się z tego sklepu po tym jak z bluzek po jednym praniu zrobiły się porozciągane szmaty, szwy poprzekręcane.
    • sylwus34 Re: Endo, sinsay 24.05.20, 21:12
      Zakup dokonany w Endo. Nawet ma za sobą niejedno pranie. Zakupiłam T-shirty, bluzy(ale z tych cieńszych) i spodnie dresowe. Jak dla mnie bardzo ok. Myślę, że jakość nie gorsza od H&M. Jak dla mnie super, zapewne to nie mój ostatni zakup.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka