Gość: Momo IP: 195.117.22.* 08.02.10, 09:03 Witam, Czy może ktoś polecić apratamenty na wyspie Dugi Otok ? W tym roku wybieramy sie na tą wyspę.Z gory dziekuję. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj