Gość: maras IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.05.02, 21:02 Jesli ktos jest w stanie podpowiedziec mi ktoredy jest najszybciej ewentualnie najkrocej pokonac trase Warszawa - Zagrzeb bede wdzieczny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Aga Re: Trasa Warszawa-Zagrzeb,jak jechac? IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 12.05.02, 22:41 Cześć! Jest taki program -Routenplaner- w internecie, nie pamiętam teraz dokładnie adresu, ale znajdę i przyslę Ci. Wpisujesz nazwę miejscowości z której wyjeżdzasz i nazwę miejscowości docelowej, program znajduje Ci najkrótszą trasę z wszystkimi miejscowościami, przez które jedziesz, podaje liczbę km. i czas przejazdu. Są 2 możliwości: przez Węgry lub Austrię. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kicur Re: Trasa Warszawa-Zagrzeb,jak jechac? IP: *.bielsko.msk.pl 12.05.02, 23:48 Gość portalu: Aga napisał(a): > Cześć! > Jest taki program -Routenplaner- w internecie, nie pamiętam teraz dokładnie > adresu, ale znajdę i przyslę Ci. Wpisujesz nazwę miejscowości z której > wyjeżdzasz i nazwę miejscowości docelowej, program znajduje Ci najkrótszą trasę > > z wszystkimi miejscowościami, przez które jedziesz, podaje liczbę km. i czas > przejazdu. Są 2 możliwości: przez Węgry lub Austrię. > Pozdr Ja też mam różne takie programy, choć nie w internecie. A poza tym: przeczytaj wątek o "Hyżnem" - ja polecam ten o CHYŻNEM. Ogólnie są dwie trasy. Zależy czy chcesz trasę szybszą czy krótszą. GG2823614 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: do Kicur IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.02, 20:36 Gość portalu: Kicur napisał(a): A poza tym: przeczytaj > wątek o "Hyżnem" - ja polecam ten o CHYŻNEM. > Ogólnie są dwie trasy. Zależy czy chcesz trasę szybszą czy krótszą. > GG2823614 Złośliwy Kicurku! Każdy może zrobić błąd, bo nikt nie jest święty... no może Ty, ale nie zawsze! Jak masz takie programy to może byś pomógł człowiekowi zamiast się pastwić nade mną? Widziałam, że nie było chętnego do pomocy, więc sie odezwałam, ale co ja przy takim weteranie jak Ty mam do zaoferowania?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kicur Re: do Kicur IP: *.bielsko.msk.pl 13.05.02, 20:42 Gość portalu: Aga napisał(a): > Gość portalu: Kicur napisał(a): > > > > A poza tym: przeczytaj > > wątek o "Hyżnem" - ja polecam ten o CHYŻNEM. > > Ogólnie są dwie trasy. Zależy czy chcesz trasę szybszą czy krótszą. > > GG2823614 > Złośliwy Kicurku! > Każdy może zrobić błąd, bo nikt nie jest święty... no może Ty, ale nie zawsze! > Jak masz takie programy to może byś pomógł człowiekowi zamiast się pastwić nade > > mną? Widziałam, że nie było chętnego do pomocy, więc sie odezwałam, ale co ja > przy takim weteranie jak Ty mam do zaoferowania?! > Ależ przecież ja pomagam TAKŻE tymi programami - co widać w jednej odpowiedzi w ww. wątku. Odpowiedź dotyczyła porównania trasy "węgierskiej" i "austriackiej". Wreszcie wiem O CO Ci chodziło z tym "Świętym"... ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maras Re: Trasa Warszawa-Zagrzeb,jak jechac? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 13.05.02, 22:35 Dzieki za odzew. Chodzi mi o trase krotsza, wiec chyba przez Wegry. Jak wiesz cos na jej temat to prosze o rady. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: do maras IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.02, 23:31 Widziałeś chyba co mi odpisał Kicur jak zdecydowałam, że chyba pojadę przez Węgry. Jak nie to poczytaj w wątku "...przez Hyżne..." Powinien Ci pomóc, tylko musisz się czymś narazić, tak jak ja. Kiedy jedziesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kicur He, he... nie taki diabeł straszny ;)) IP: *.bielsko.msk.pl 13.05.02, 23:50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kicur Re: He, he... nie taki diabeł straszny ;)) IP: *.bielsko.msk.pl 13.05.02, 23:52 No i wysłało mi się bez tekstu - sorki!! Maras - zdecyduj proszę, KTÓRĄ trasę preferujesz: najkrótszą czy najszybszą?? Jak jeździsz szybko, to lepsza - moim zdaniem - będzie ta szybsza, w przeciwnym wypadku - Węgry. GG2823614 - a może tędy, co?? KICUR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maras Re: He, he... nie taki diabeł straszny ;)) IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 15.05.02, 00:07 Chce jechac przez Wegry bo tak jest taniej Odpowiedz Link Zgłoś