Gość: Michal
IP: *.swipnet.se
06.06.02, 21:25
Wybieram sie pociagiem do Bratyslawy.Stamtad do Budapesztu.Rowniez
by train.ZBudapesztu chcialbym wyskoczyc na wybrzeze Chorwackie.
Wszystko pociagiem.Biegli w temacie niech sie wypowiedza.
Czy ktos podrozowal pociagami w Chorwacji?