Dodaj do ulubionych

do Chorwacji pociagiem.

IP: *.swipnet.se 06.06.02, 21:25
Wybieram sie pociagiem do Bratyslawy.Stamtad do Budapesztu.Rowniez
by train.ZBudapesztu chcialbym wyskoczyc na wybrzeze Chorwackie.
Wszystko pociagiem.Biegli w temacie niech sie wypowiedza.
Czy ktos podrozowal pociagami w Chorwacji?
Obserwuj wątek
    • Gość: wielan Re: do Chorwacji pociagiem. IP: *.ab-byd.edu.pl 13.06.02, 12:06
      Z tego co udało mi się rozeznać to:
      Po północy Chorwacji nie powinno być żadnych problemów z pocišgami.
      Natomiast wšskie gardło ich kolei to trasa do dalmacji,a szczególnie odcinek
      Ogulin - Knin (po 2 pocišgi na dobę w obie strony).
      Być może latem się co� zmieni.
      Ich koleje: www.hznet.hr/ - idzie się połapać.
      Też chcę poje�dzić po Chorwacji pocišgami. Pozdrawiam.
    • Gość: jk Re: do Chorwacji pociagiem. IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 03.07.02, 23:47
      Byłem pociągiem w Chorwacji dwa lata temu oraz w tamtym roku, i bardzo sobie to
      chwalę. Jechałem z Gdańska przez Warszawę z przesiadką w Budapeszcie. Bilet w
      dwie strony kupiony w Polsce, ważny 1 miesiąc kosztował w tamtym roku około
      600zł. Z tego co wiem w tym roku z Budapesztu (dworzec Keleti) do Zagrzebia są
      trzy pociągi dziennie (ok 6 godzin). Na wybrzeże jadą pociągi tylko do Splitu i
      chyba tylko 2 dziennie. Ja nad Adriatyk jechałem z Zagrzebia autobusem
      (rewelacyjne połaczenia z prawie każdą miejscowością na wybrzeżu). Jeżeli
      chciałbyś uzyskać więcej informacji pytaj na adres jarekkos@poczta.gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka