16.08.11, 09:09
Kochani. Z wielką przykrością muszę zakomunikować, iż w tym roku z przyczyn rodzinno-zdrowotnych niestety nie mogę zająć się organizacją naszego corocznego październikowego spotkania. Byłoby naprawdę fantastycznie, gdyby tradycja nie zaginęła i znalazł się ktoś, kto pociągnąłby tą sprawę. Ze swojej strony służę oczywiście wszelką pomocą w kwestii namiarów na dotychczasowe miejsca oraz przekazania posiadanych doświadczeń. Pozdrawiam i przepraszam. K.
Obserwuj wątek
    • matheos2 Re: V PZF 16.08.11, 18:03
      Kochani. Wiem, że jestem osoba, która z różnych względów nie dopisał na poprzednie zjazdy. Bardzo żałuję. Czy istnieje szansa, żeby zorganizować taki zjazd trochę bliżej centrum???
      • jacek1f cala Polska oprocz grupy z Wybrzeza dymala 16.08.11, 19:39
        godinami na Hel lub na Kaszubysmile
        Zatem pewnie mozna blizej, ale jak sie kiedys przymierzalismy, to ciezko na mazowszu zanlezc miejsce, ktore:

- dysponuje sala zbiorowa dla 15-25 osob;
        - dysponuje kuchnia duza, na przygotowanie wlasne jedzenia;
        - dysponuje pokojami z lazienkami dla 10-12 rodzin/par, po 2-3-4 lozka;
        - jest w odosobnieniu jakims jednak;
        - pelno atrakcji dookola, zeby w przerwach Zjazdowania sobie poogladac cos wartosciowo;
        - jest tanie i to po sezonie;
        ....

1. Najlepiej i najprosciej byloby z pomoca maila i telefonu od Barbelka skopiowac uklad zeszloroczny ze wszystkim - warunkami, itp...

pytanie o zgode i terminy
        lista uczestinkow,
        pytanie do tamtych czy da sie powtorzyc
        pdanie konta i wpaty i juz.
        Ojciec Dyrektor nie musi sam wizytowac miejsca, ktore znamy ani nosic skrzynek piwa...
        ?

2. mam jeden pomysl - moge zapytac znajomych znajomych znajomych, co to maja za Mszczonowem agroturystyke .... ale nie sadze zeby tacy pakowni byli, jesli nie maja praedziwego pensonatu lub hoteliku..sad I tak zapytam.

3. poza tym nie ma pomyslu i nie podejmuje sie.

4. wrzesien i pazdiernik do 20 dnia miesiac - nie ma mnie w kraju i odpadamy.

papa
                • jacek1f dzieki! Jak obiecalem, tak zapytalem, ale 19.08.11, 18:45
                  odpada moj namiar...sad
                  Uzyskalem obietnice, ze za dwa lata beda gotowi na taaaaaaką grupe z warunkami, wiec uczynilem wstepna rezerwacje na 2013 roksmile

I tyle.
                  Nie znam, jie mam pojecia gdzie na mazowszu TAKIE warunki mozna spelnic (akurat na zamku w Liwie nie ma ani jednej lazienki:-0))

Chetnie dojedziemy gdziebadz, poza - jednak - Miedzyzdrojami i tamtym rogiem wolinskim daaaelkim).
                  Po cchu jestem za powtorka nawet ostatkówsmile jesli to by bylo najlatwiejsze..
                  papa
                  • gacek9595 Ja znam takie jedno miejsce - ale suwalszczyzna.. 19.08.11, 21:39
                    jest takie jedno miejsce- chata - w niej gospodarze miastowi co się wynieśli na kraj świata, fajni- nad chatą zbudowany nowe poddasze 4 miejsca do spania, kuchni,a łazienka- taki apartament z osobnym wejściem, i stodoła odnowiona, z kuchnią, łazienką od zewnątrz, może spać w stodole nawet 20 osób ale łóżek jest chyba 6 albo 8, nie pamiętam (czyli warunki lekko spartańskie ale wesoło (Bebiak ze względu na kręgosłup spałby na podłodze bez materaca). Wokół pięknie cicho, pola, lasy, do Czarnej Hańczy 5 minut i była tam w lipcu jedna ryba ale ją złowiłam, z innych atrakcji to w pobliskich Sejnach sklep Biedronka z szerokim asortymentem tanich doskonałych win portugalskich i australijskich i hiszpańskich i ze względu na ten fakt reszty nie pamiętam zbyt dokładnie. No sama nie wiem, pewnie za daleko i każdy by chciał łóżko z łazienką co? psy też są!
                    • krainaksiazek.pl A może Jura? 19.08.11, 22:18
                      Tam są pensjonaty, które pi razy drzwi spełniają większość podanych kryteriów.
                      Najwyżej "Gdańsk" by tym razem przyjechał, ja za każdym razem nie dawałem rady przyjechać ze względów odległościowych.
                      A jaki termin? Weekend 29-30 października?
                      Mogę się w jurajskich okolicach zorientować, kilka razy tam byliśmy rekreacyjnie.
                      Ceny też były znośne.
                      Tomek
      • kalanitka Re: V PZF 18.08.11, 18:12
        Ech, ja też tak pomyślałam aby tak bliżej centrum było bo my z podkarpacia daleko mamy do morza wink Poznałoby się wreszcie brać forumową wink jednak warunki na spotkanie mieliście tam super więc szkoda rezygnować ze sprawdzonego miejsca smile
    • bebicka TERMINY!!!! 20.08.11, 00:03
      Hejka
      Słuchajcie, miejsce to jedno..ja oczywiście jestem za powtórką miejscówy z roku ubiegłego...no blisko mam, wiemwink Ale tam byly idealne dla nas warunki, piękne położenie i wędzone pstrągi...ech ech. Z pewnościa przemawia za tym także łatwość zorganizowania...zaproponowałabym, że tam zadzwonię ale jestem własciwie na wylocie na tydzień i może mi sie teraz nie udacsad

Ale to co mnie cały czas nurtuje to TERMIN!! Od lat próbujemy sie umowić na pierwszy weekend pażdziernika, miała to być stała data naszych zlotów...wyszło chyba tylko razwink
      Ale w tym roku który obstawiamy??? Z jednym zastrzeżeniem, które zresztą mnie zmobilizowało do napisania, jeden z terminów padł 29-30 pażdziernik, osobiście uważam, że to ie jest dobry pomysł bo styka się to z 1 listopada i dniem Wszystkich Świetych, a to chyba i duchowo i fizycznie nie najlepszy termin...oczywiście to taka moja osobista opinia ale wraca pytanie tak czy siak, trzeba określić jakiś terminsmile
      Ja osobiście wolałabym początek pażdziernika...żeby jakieś ustalenia zaczącsmile A co na to inni???smile
      Pozdrawiam
      Maraska
        • tomaszkozlowski1 Re: zawsze odpowiem to samo - poczatek pazdzierni 20.08.11, 16:58
          Może w tym roku by mi się znów- po paru latach- udało dojechać? smile
          II połowa października chyba lepsza ale tuż przed Świętem Zmarłych to raczej zdecydowanie odpada.Ten 21-23 października brzmi chyba ok, co nie? Ale musi się nam ujawnić Ojciec-Dyrektor-W Zastępstwie, który będzie miał troszkę czasu żeby dopilnować organizacji wink

• m.c.r Re: TERMINY!!!! 20.08.11, 19:56
        Tak jak napisała bebicka - po co szukać czegoś nowego, skoro mieliśmy w zeszłym roku bardzo fajne miejsce? Wiem że daleko, ale...do Grecji jeszcze dalej wink
        • jacek1f ja bylem pierwszy! :-)) 20.08.11, 20:37
          1. Najlepiej i najprosciej byloby z pomoca maila i telefonu od Barbelka skopiowac uklad zeszloroczny ze wszystkim - warunkami, itp...
          ..............

kilka dni temu....

ale Bebicka moglab wytelefonowac ich lub zmailowac i dopytac, czy czysty replay z roku nazad jest mozliwy? smile) Prawda Marasko?

?
            • neronka Re: ja bylem pierwszy! :-)) 20.08.11, 22:29
              :
              Jeśli o terminach mowa:
              My możemy w październiku - tylko 1-szy weekend i potem od 08.11.
              Coś czuję że się nie załapiemy w tym roku......

Jesli pasuje 01/02.10 to mogę porozglądać się np. na Mierzei Wiślanej albo w Borach Tucholskich. Ponieważ Bah urządza zawsze ciekawe krajoznawcze objazdówki to wskazane byłoby nowe miejsce z okolicą do zwiedzenia.
              W zeszłym roku też szukaliśmy "na czuja" i zjazd się udał, miejsce i okolica były bardzo fajne.
              • ewa.mila Re: ja bylem pierwszy! :-)) 22.08.11, 09:37
                Daga - liczyłam na Ciebie! TO rozglądaj się. Choć i ja mam obawy co do obecności w tym roku. Nam pasuje początek października, potem może być trudniej ...
                Pozdrawiam wszystkich czekających na zjazd!!
                • ewa.mila Re: ja bylem pierwszy! :-)) 22.08.11, 10:12
                  Teraz doczytałam - jestem za miejscem tym, co rok temu. Marasko dzwoń do nich, albo Daga może ???? Termin - na pewno ciężko będzie dogodzić wszyskim, tak jest zawsze. Trzeba próbować. Dla mniej najlepszy 1/2.10 lub 9/10.10 ale ...może i następne, na ten moment nie wiem. Więc działajcie. Dziewczyny!!!!!!!!!!!

Ja swoich okolic nie proponuję, bo to chyba jeszcze dalej dla wszystkich. Chyba że lotnisko Berlin i jakiś czarter wspólny do ... Grecji!!!
              • bah77 Re: ja nie byłem pierwszy! :-)) 23.08.11, 00:01
                > Ponieważ Bah urządza zawsze ciekawe krajoznawcze objazdówki to wskazane byłoby nowe miejsce z okolicą do zwiedzenia...

Neronko, jak ja Ciebie lubię! kiss

Optuję za 1-ym wolnym terminem, bo potem zapadam w letarg zimowy i... przegrywam konkursy... indifferent

bah77
    • bebicka V PZF ZŁOTA DOLINA 01.09.11, 12:33
      Hejka
      Słuchajcie zadzwoniłam do Złotej Doliny (miejsca gdzie byliśmy rok temu). Nie było córki która organizuje noclegi i wszystkim kreciwink była mama, ale coś sie dowiedziałam.
      Co do pazdziernikowych weekendow na razie maja wolne 22/23 - czyli ten o ktorym myslelismy. Albo listopadowe tez sa wolne...troche to pozno ze wzgledu na pogode, pamietam ze i w pazdzierniku roznie trafilismy ale jesli ma nas byc wiecej to pal licho pogode, spotkanie sie liczysmile Tak czy siak jezeli mamy zmierzac ku Zlotej Dolinie trzeba sie na jakis termin zdecydowacsmile
      Jesli chodzi o ceny...szczerze powiem ze zupelnie nie pamietam ile placilismy rok temu... ja na razie nic nie negocjowalam, zreszta jak wspomnialam glonej negocjatorki nie bylo, ale na chwile obecna Pani mi podala cena za osobe 40 zl za nocleg i 20 zl za piatkowa kolacje, czyli dwunocowy weekend wypadalby po 100. Do tego oczywiscie koszty naszego wyzywieniasmile

Takze tak wyglada Zlota Dolina, pewnie moze by sie cos dalo utargowac jeszczewink...moze...
      Ze mnie negocjator generalnie slabywink
      Tylko ze tak ja nadal sama nie wiem czy bede mogla byc, poza praca (niestety weekendy mam zajete mocno ale bede cos kombinowac - chociaz akurat ten dlugi listopadowy weekend mocno mi nie pasuje, zreszta tu czesto ludzie wykorzystuja na jakies dluzsze rodzinno urlopowe wypady wiec nie wiem czy to dobra opcja).
      Proponowalabym rozwazyc opcje 22/23 pazdziernika
      05/06 listopada
      19/20 listopada

Ale praca to jedno, sa jeszcze inne przeszkody...zobaczymy, w kazdym razie nie podejme sie organizacji calosci, chodzi mi glownie o zakupy, ktore barbelek dzielnie robil i inne mniejsze i wieksze organizacyjne sprawysad No nie moge niestety... kwestia rezerwacji noclegow do uzgodnienia to nie wymaga bieganiasmile

Takze tak to wyglada stadsmile Teraz nic tylko trzeba podjac decyzje....i wyraznie widac jak bardzo nam tu brakuje naszego Ojca Organizatora, oby szybko na prosta wychodzili i jaka robote robil wielka. Chwala mu za tosmile

Pozdrowka
      Maraska

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka