Dodaj do ulubionych

L U D Z I E

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.05, 19:52
Wszyscy za przeproszeniem opieprzają Triadę, zniechęcają do niej innych,
wystawiają o niej paskudną opinię, a mimo to ciągle z nią jeżdżą. Kompletnie
tego nie rozumiem! Sama byłam świadkiem trochę dziwnej sytuacji. Moja
koleżanka narzekała, była wściekła, cudem było, że nie procesowała się z
Triadą, a mimo to po 2 latach pojechała z nią kolejny raz. Kompletnie tego
nie rozumiem! Wiem, że za pewne powodem tego są koszty. Nie oszukujmy się to
biuro podróży oferuje najniższe ceny...ale, czy warto oszczędzać jeżeli
chodzi o najpiękniejszy czas w roku? Sama jeżdżę od ok. 6 lat z Tui(2l), Scan
Holiday(2l) i Neckermannem(2l) ze swojego urlopu zawsze jestem zadowolona.
Naprawdę nie oczekujcie wiele za taką cenę...czy naprawdę myślicie, że za
śmieszną cenę dostaniecie to samo, co inni, którzy wykupili wakacje za o
parokrotnie wyższą cenę??
Obserwuj wątek
    • alessa Re: L U D Z I E 01.08.05, 22:01
      AGA brawo, podpisuję się pod tym co napisałaś, sama jestem właścicielem Biura i
      nie mam tanich ofert , zresztą narty zawsze były kosztowne, ale moi klienci
      płacą i nie mają się do czego przyczepić - pilnuję tego osobiście , bo jestem z
      mężem na miejscu, to opłaca mi się bardzo, bo przez 3 lata działalności
      wysłałam już 2000 - zadowolonych klientów, którzy chcą z nami jezdzić zimą.

      Niestety ja też obserwuję rynek i ceny za 450,-złotych nie da się spędzić
      luksusowo tygodnia w Grecji - to chyba logiczne.
    • remo29 Re: L U D Z I E 02.08.05, 10:40
      To taki narodowy masochizm. Obserwowany nagminnie nad Bałtykiem: drogo, zimno, tandetnie, bylejako. A widzieliście kiedykolwiek w wakacje (w słoneczny dzień)pustą plażę?
      Byłem nad polskim morzem dwa lata temu, żeby zobaczyć co się zmieniło od 1998r (koszmarne wakacje w Mielnie). Wybrałem się do Pobierowa i zobaczyłem co zobaczyłem. Opisałem to w gigawątku
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=195&w=7187482&a=7187482
      Dziś moja teściowa jest nad Bałtykiem w domu, z którego okna "widać morze" (jak zapewniał pan właściciel. Tyle że przez telefon teściowa nie zrozumiała, że on powiedział "widać moŻe" - do brzegu dyla 5km szosą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka