Dodaj do ulubionych

Biuro Podróży OSKAR

24.06.03, 00:21
Co o nim sądzicie? Oferuje wycieczki w bardzo niskich cenach (niepokojące),
zastanawiam się jak wygląda jakość oferty.
Obserwuj wątek
      • malwina659 Re: Biuro Podróży OSKAR 29.06.15, 10:00
        Z CT OSKAR byliśmy w zeszłym roku na festiwalu tulipanów w Amstredamie, widoki baaaajka! cudowne ogrody, jestem pod ogromnym wrażeniem! Co do samej podróży, nie było źle, w autokarze dość miejsca, przerwy były bardzo dobrze rozplanowane. Bardzo sympatyczni piloci ;) Pozdrawiam serdecznie!
    • dworek.michala Re: Biuro Podróży OSKAR 26.05.15, 13:37
      CZeść, ja byłem w zeszłym roku z Oskara na wczasach w Hiszpanii. A dokładnie Costa Brava / Lloret de Mar, hotel central park. Generalnie spoko. Wiadomo, że to jak się bawisz na miejscu jesteś sama odpowiedzialna, ale jeżeli chodzi o organizację itp. to Oskar stoi spoko. Ja byłem z kilkoma osobami więc ekstra spędziliśmy czas. Mają nowe autokary więc jedzie się całkiem wygodnie - jeżeli to właśnie tego się boisz. Sprawdź dokładnie ofertę bo zazwyczaj pełne wyżywienie jest dodatkowo płatne - wszytsko masz w opisie. O szczegóły warto pytać/dzwonić do nich.
      Ceny w dużych biurach podróży są wyższe generalnie ze względu na koszty przelotu - to też warto brać pod uwagę, tu masz busy.
      Pozdrawiam M.
    • kasimiel Re: Biuro Podróży OSKAR 30.05.15, 16:09
      Nie wiem nic od wycieczkach z Oskara, ale ja byłam w zeszłym roku na obozie zagranicznym i było super. Poznałam fajnych ludzi, spiekłam się na raczka no i wiadomo jak to jest na takich wyjazdach :) Było świetnie i z chęcią pojadę z nimi jeszcze raz!
    • dominik.far Re: Biuro Podróży OSKAR 03.06.15, 15:01
      To znaczy tak, polecam zaznajomić się z ich ofertą, wybrać coś i zadzwonić do biura. Popytać, przejrzeć dokładnie opisy i zdjęcia. Szczerze mówiąc ja nie mam jakiś większych uwag do biura. Cena adekwatna do tego co otrzymujesz. Byłem z nimi w zeszłym roku na wczasach w Bułgarii i jestem zadowolony! Bardzo dobra organizacja, świetny autokar, ogarnięta pani pilot. Tylko jedzenie monotonne i skwar spory. Jakościowo ogólnie podobnie do naszego Bałtyku.
    • marcelxd Re: Biuro Podróży OSKAR 05.06.15, 17:18
      bylem z oskara w zeszlym roku na obozie w bulgari, extra oboz!!! :D:D:D mega warunki, pogoda zajefajna, organizacja tez spoko hehe w tym roku jedziemy na oboz do hiszpani, nie moge sie doczxekac:D:D
      • dworek.michala Re: Biuro Podróży OSKAR 08.06.15, 20:20
        Czemu twierdzisz, że oferta jest wątpliwa? Jak pisałem, wykupiłem wczasy z Oskara w zeszłym roku. Byłem w Hiszpanii i przekonałem się na własnej skórze jak jest. Jeżeli 12 lat temu byłaś niezadowolona z jakiejś wycieczki, to myślę, że po takim czasie naprawdę sporo się zmieniło. Wystarczy spojrzeć na ich stronę ;) A patrząc po komentarzach taka Itaka ma o wiele więcej negatywów, ale też o wiele więcej ludzi kupuje u nich wycieczki. Każdemu podoba się co innego.
        Pozdrawiam M.
    • piotrek.no24 Re: Biuro Podróży OSKAR 10.06.15, 11:37
      W zeszłym roku byliśmy z CT OSKAR na wakacjach w Grecji. Nowoczesne i komfortowe autokary bardzo umilają podróż. Super przewodnik i bardzo dobra organizacja. W tym roku wybieramy się z tego biura do Hiszpanii.
    • Gość: dominio Re: Biuro Podróży OSKAR IP: *.eaw.com.pl 12.06.15, 22:59
      Ja jestem zadowolony z Oskara. Właśnie niskie ceny mnie przyciągnęły a mimo to realizacja jest b dobra. Byłem w zeszłym roku w Bułgarii. Słonecznie, ciepło - oto chodziło. Hotel jak na zdjęciach, do autokarów można się przyzwyczaić. Nie ma co demonizować tańszych biur, te największe też zaliczają wpadki.
    • zosiaa8 Re: Biuro Podróży OSKAR 15.06.15, 08:00
      rok temu byłam z OSKAREM na obozie w bulgari i jestem bardzo zadowolona!
      podroz dluga, ale znośna. jechalismy nowym autokarem, wiec wygodne
      siedzenia i sporo miejsca na nogi :P terazx w ten dlugi weekend
      czerwcowy bylam z rodzicami w heide parku! raaany, ale bylo extra :D
      nigdy nie bylam w takim parku rozrywki! polecam kazdemu! :D
    • Gość: emi kaczmarczyk Re: Biuro Podróży OSKAR IP: *.idea24.pl 18.06.15, 11:03
      Nie byłam na obozie ale ciężko uwierzyć w takie tragiczne warunki :/ Ale z całego serca polecam wyjazdy do Grecji! Pojechałam tam po raz pierwszy i jestem zakochana w klimacie, ludziach, widokach i jedzeniu :D Byłam na wyjeździe z Biurem Oskar i bardzo się cieszę że się zdecydowałam. wszystko fajnie zorganizowane bez problemów. I na pewno wrócę do Grecji nie raz, nie dwa ;D
    • Gość: dworek Re: Biuro Podróży OSKAR IP: *.idea24.pl 23.06.15, 13:48
      Ja lubię to biuro. Byłem z nimi w Hiszpanii, byłem z nimi w Heide Parku i nigdy nie było żadnej popyliny. Jestem zadowolony z obsługi, podoba mi się podejście kierowców i pilotów, którzy na wstępie mówią, że nie zatrzymujemy się na każdej stacji, bo nigdy nie dojedziemy. Podoba mi się regularność postojów. Oferta cenowo stoi bardzo podobnie do konkurencji, czasami trochę taniej. Na miejscu to co w programie i opisie. Pracownicy są pomocni i naprawdę czasami muszą dużo znosić.
    • Gość: Weronika P Re: Biuro Podróży OSKAR IP: *.idea24.pl 07.07.15, 13:07
      Fakt, ceny mogą niepokoić, ale wystarczy spojrzeć na fakt, że jest to biuro oferujące wycieczki z przejazdem autobusowym a nie samolotowym transportem oraz zazwyczaj nie są to opcje all - rzeczy, za które zawsze płaci się najwięcej.
      Ja tam jestem z nich zadowolona. Byłam teraz, pod koniec czerwca na wycieczce objazdowej Chorwacja-Czarnogóra. Pilot, pan Tomasz rewelacyjny. Dawno nie spotkałam człowieka tak ogarniętego, z wiedzą i smykałką do ogarniania ludzi po drodze. Kierowcy też sobie spoko poradzili - a Czarnogóra łatwa do jazdy nie jest. Zakwaterowanie jak w opisie wycieczki wiec w sumie nie ma się do czego przyczepić. Polecam, bo warto :)
    • malkoo Re: Biuro Podróży OSKAR 09.07.15, 09:07
      Z CT OSKAR byliśmy z ekipą w zeszłym roku na wakajcach w Paralii w Grecji. Organizacja biura bardzo dobra, mieliśmy hotel niedaleko plaży, wokół pełno knajpek i pubów. Rewelacyjnie trafilśmy! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu :D
      • malkoo Re: Biuro Podróży OSKAR 22.07.15, 08:57
        W tym roku udało nam się jeszcze z OSKARA wyjechać w czerwcu do Heide Parku! Jaka świetna zabawa! Nie do opisania, to trzeba przezyc hehe :D mega kolejki, super atrakcje. OSKAR i tym razem nas nie zawiódł ;D POlecamy :D
    • izkakacz Re: Biuro Podróży OSKAR 10.07.15, 13:53
      Zrobiłyśmy sobie babski wyjazd z koleżankami i pojechałyśmy z CT OSKAR w tym roklu na festiwal tulipanów! :) Cudowne widoki, świetna organizacja wycieczki, podróż przebiegła bez problemów. Jejku jakby było fajnie mieć taki ogród tulipanów u siebie hihi pomarzyć można :) polecam kazdemu!
    • Gość: krolewiczKam Re: Biuro Podróży OSKAR IP: *.idea24.pl 13.07.15, 12:08
      Ja tam się jaram. Zajefajny był w zeszłym roku obóz w Chorwacji z zajęciami sportowymi. Plaża blisko, do wody blisko, hotel przyzwoity, dużo miejsca na zajęcia. Jedzenie jak to na obozach nie wszystkim smakuje, ale ja tam jakość szczególnie nie narzekałem. A że taniej niż gdzie indziej? To chyba dobrze. Spartańskich warunków nie było, autokar z klimą, filmy nam też puszczali w trakcie przejazdu.
    • Gość: Marta A. Re: Biuro Podróży OSKAR IP: *.idea24.pl 21.07.15, 10:34
      Polecam wszystkim wycieczkę objazdową po Włoszech. Ten kraj ma tak wiele do zaoferowania CT Oskar swoją ofertą chociaż trochę przybliża skarby Włoch. Te najbardziej klasyczne, i dzięki zaangażowaniu pilota, te skryte na uboczu też można zobaczyć. Ja jestem zachwycona przede wszystkim dzięki panu pilotowi ale również możliwości skorzystania ze słuchawek w trakcie zwiedzania - bo to bardzo ułatwia nie trzeba za oprowadzającym chodzić krok, w krok.
      Spaliśmy w całkiem przyjemnych hotelach, autokar bardzo wygodny, zadbany z klimatyzacją i ubikacją. Cenowo stoją dość pozytywnie, ale radzę po prostu o wszystko wypytać w biurze, żeby nie było niedomówień.
      • aseretka Re: Biuro Podróży OSKAR 21.07.15, 17:45
        Ciekawe, że na forum Hiszpania wszyscy polecają wyjazdy z BP Oskar do Holandii, Niemiec, Chorwacji, Grecji, Włoch et cetera. :) Natomiast nie widać jakoś "tych zadowolonych" z wyjazdem z tego biura do Hiszpanii. :)
        • Gość: Wera Re: Biuro Podróży OSKAR IP: *.idea24.pl 28.07.15, 10:17
          No więc tak: jeżeli chodzi o samą okolicę to jak możesz się przekonać ze zdjęć, jest to piękne miejsce. Woda czyściutka, choć bywa chłodna, do tego miasteczka bardzo klimatyczne. Ze względu na specyfikę miejsca polecam spakować się jak nad polskie morze :) trochę ciepłych i trochę letnich rzeczy. Wygodne buty do łażenia - żeby się nie poobcierać. Proponuję wykupić też jakąś opcję z wyżywieniem bo na miejscu różnie później bywa.
          Hotel natomiast jak w ofercie *** i tego standardu należy się spodziewać. Podróż sprawna, zależy też z jakiego miasta w PL wyruszasz.
    • aniakonczala Re: Biuro Podróży OSKAR 13.08.15, 13:24
      Cześć, wróciłam niedawno z Hiszpanii z Costa Brawa. Wyjazd oczywiście z CT Oskar. Cieszę się, że trafiłam na ten wątek - od razu więc przejdę do rzeczy.
      Oskar ma całkiem przystępne cenowo wycieczki bo nie są one z przelotem tylko autokarowe, ale jak przyprzyjcie się ofercie mają kilka naprawdę godnych uwagi hoteli. Ja wybrałam Esplendid z całkiem pokaźnym zapleczem sportowym - bo o to mi chodziło, zeby nie zgnuśnieć. Chociaż jak wiadomo w takich temperaturach trudno jest się ruszać po za basen. Na miejscu był kort do tenisa, squosha, animatorzy nie dawali za wygraną z upałem i na prawdę odwalali kawał dobrej roboty. Do tego plaża bliziutko - 300m, i co ścisłego centrum 600m a po drodze bary, straganiki, pamiątki.
      W hotelu nie podają alkoholu więc jak ktoś nie potrafi się obyć to bliskość infrastruktury pomaga ;)
      Opieka rezydenta w porządku, jasno określone kiedy będzie na miejscu, podane kontakty. Ja jestem zadowolona. Pozdrawiam serdecznie, życzę udanych urlopów :)
    • aniakonczala Re: Biuro Podróży OSKAR 18.08.15, 11:17
      Oskar organizuje wycieczki w cenach adekwatnych - standard jest spoko ale nie są to pokoje 5gwiazdkowe. Autokarami też się czasami kawałek ładny jedzie. Wyżywienie czasami dodatkowo płatne, dodatkowo opłaty klimatyczne. Wszystko masz wypisane na stronie. Dokładnie przeanalizuj ich ofertę a jak będziesz miała wątpliwości po prostu idź co nich albo zadzwoń i zasyp ich pytaniami.
      Ja z nimi byłem w Chorwacji - po za Albanią jeden z ich popularniejszych kierunków. W wyborze willi kierowałem się co prawda w dużej mierze opiniami, kiedyś było mniej pozytywnych - w tej chwili jest co raz lepiej. Ja jestem zadowolony z wyjazdu, wiele rzeczy chciałem zobaczyć więc piesze wycieczki w tym jedna wykupiona całkiem mi odpowiadały.
      • 2ericson Re: Biuro Podróży OSKAR 19.08.15, 01:55
        Oskar to bardzo zle biuro podrozy Autokary tak, waskie ciasne ze nie mozna nogi normalnie wyciagnac fotele bardzo ciasne waskie nie idzie wytrzymac ponad 35 godzin jazdy autokarem bez klimatyzacji popsuta Toaleta byla zamknieta przez cale 35 godzin jazdy ,postoje bardzo krotkie nawet nie ktorzy ludzie ,nie zdazyli sie wysikac w toalecie albo cos zjesc autokar powinien isc na zlomowisko :( Wczasy koszt 2000 tys zl za osobe 9 noclegow ,same sniadania hahaha jeszcze 100 euro za kolejne dwa posilki ,wszedzie doplaty bardzo zle wspominam te wczasy naprawde ponad 3000 tys zl za osobe to koszmar tym bardziej ze to te jedne i te same ,miesjcowosci calella santa susana ,llored de mar :( za taka kwote mozna jechac samolotem na 14 dni all inclusive na Wyspy Kanaryjskie lub Majorka i o nic sie czlowiek nie martwi ,odradzam Wam Biuro oskar wiem bo jechalismy z tym biurem cala rodzina i to koszmar :( Pozatym przeczytajcie sobie o nich w internecie milion komentarzy negatywnych :( Trzeba eliminowac Biura Podrozy zle bo my polacy nie mamy zamiaru nasze drogie zarobione pieniadze przez caly rok lokowac w tak oszukane biura podrozy Dobre opinie pisza Pracownicy Biura zeby zwerbowac nowych ludzi a te wszystkie zle komentarze pisza i ostrzegaja ludzie ktorzy z tym pseudo biurem byli niddy najwiekszemu wrogowi nie polecam tego biura Pozdrawiam Dorota .
        • aankaa Re: Biuro Podróży OSKAR 31.08.15, 23:29
          [i]3000 tys zl za osobe to koszmar tym bardziej ze to te jedne i te same ,miesjcowosci calella santa susana ,llored de mar sad za taka kwote mozna jechac samolotem na 14 dni all inclusive na Wyspy Kanaryjskie lub Majorka i o nic sie czlowiek nie martwi[/i]

chyba z noclegiem na plaży :D
          swoją drogą - wyjątkowo badziewny spaw biura jeśli chodzi o resztę komentarzy
    • Gość: Mkasia Re: Biuro Podróży OSKAR IP: *.146.99.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.08.15, 11:10
      Cześć, Oskara obserwowałam jakiś czas i w końcu wykupiłam wycieczkę. Później docierałam do wielu różnych komentarzy i w sumie ta tendencja się utrzymuje. Jest wielu ludzi, którzy decydują się na wycieczkę z powodu niskiej ceny nie zapoznawszy się z warunkami wyjazdu. Są też tacy, którzy spodziewają się złotych gór za 800zł na 9dni.
      Ja nie mam złudzeń, ja wspominałam prześwietliłam biuro bo przede wszystkim liczy się dla mnie bezpieczeństwo. Nie zdecydowałabym się na żadną Turcję czy Egipt nawet jeżeli były by to wycieczki all.
      Ja wybrałam Włochy, konkretnie jezioro Garda. Spodziewałam się, jak wg. opisu hotel miął być 10min jazdy od brzegu jeziora, odległość faktycznie mogła być spora, ale ja tam nie pojechałam żeby wylegiwać się tylko w hotelu. Obeszłam kilkanaście kilometrów wokół jeziora, dotarłam do kilu miejscowości. Uważam wyjazd za udany. Nie przeszkadzały mi odelgłosci.
    • lukiisza Re: Biuro Podróży OSKAR 26.08.15, 10:39
      Byliśmy na wakacjach w Bułgarii. Jesteśmy bardzo zadowoleni, miejsce godne polecenia. Cała organizacja bardzo dobrze przygotowana, na miejsu o okreslonych porach zawsze był do dyspozycji rezydent. Skorzystaliśmy też z kilku wycieczek fakultatywnych, Jesteśmy zachwyceni Bułgarią i pewnie nie raz tam wrócimy :)
    • Gość: gość Re: Biuro Podróży OSKAR IP: *.internetia.net.pl 29.08.15, 00:04
      Ja uważam, że ceny wcale nie są aż tak niepokojące. Jak dobrze wszystko przeanalizujesz, zwłaszcza wyżywienie to cena wychodzi akuratna. Oczywiście się są to 4 czy nawet 3 tysiące od osoby ale nie można tu mówić o b niskich. Organizacja całkiem w porządku. Ja byłem z nimi raz, w Chorwacji i jestem całkiem zadowolony. Miłe wspomnienia, mnóstwo zdjęć. Polecam.
      • Gość: Marek Re: Biuro Podróży OSKAR IP: *.idea24.pl 31.08.15, 15:01
        Dokładnie, w zależności jaki hotel i jakie wyżywienie się wybierze kwoty są różne. Z kolei później bardzo dziwią mnie ludzie, którzy wykupują tam wczasy za 400zł i oczekują złotych gór.
        Ja również polecam Chorwację z Oskara. To sprawdzony kierunek, nie ma większych niespodzianek. Przesiadki jak w planie warto je wcześniej ogarnąć kiedy ktoś jest z mniejszej miejscowości.
    • michuu00 Re: Biuro Podróży OSKAR 31.08.15, 11:32
      Ja byłem w tym roku z tym biurem w heide parku! Super wycieczka!! Mi rodzice jak duże dzieci hahaha ale mega mi się podobalo!! Najlepiej bylło na tej największej kolejce colossos i na screamie!:D meeegaD

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka