Dodaj do ulubionych

Hvar:Restauracje

IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 12.08.06, 14:24
Hej,
Jesli ktos byl na Hvarze i moze polecic badz odradzic restauracje, konoby,
knajpy itp. niech napisze kilka zdan. Zajmie to niewiele czasu a jesli wiecej
z nas tak zrobi forum stanie sie skarbnica informacji
Obserwuj wątek
    • Gość: lulukate Re: Hvar:Restauracje IP: *.chello.pl 14.08.06, 18:14
      W miescie Hvar pryede wsyztskim polecam Carpe Diem (www.carpe-diem-
      hvar.com/)Kultowe miejsce do którego aż chce się wracać. Muzyka wspaniała, do
      tego imprezowy klimat, zazwyczaj zabawa kończy się przez 06.00 rano. :) Z
      pizzerii polecam Pizza Mama Leona, przy głównej portowej promenadzie Hvaru. Z
      kawiarni/lodziarnio-ciastkarnii bezkonkurencyjna Slastićarnica tuż przy
      teatrze. W miejscu tym zostaniecie obsłużeni w języku polskim przez przemiłą
      obsługę. To moje ulubione miejsca, przystępne cenowo i bardzo przyjemne.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka