Gość: Robik
IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl
12.08.06, 14:24
Hej,
Jesli ktos byl na Hvarze i moze polecic badz odradzic restauracje, konoby,
knajpy itp. niech napisze kilka zdan. Zajmie to niewiele czasu a jesli wiecej
z nas tak zrobi forum stanie sie skarbnica informacji