Gość: mk
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
10.07.09, 18:42
wybieram się do budvy z BP FANCLUB, ktos może również wtedy jedzie?? Z tego
co wiem to te wyjazdy są łączone z innymi biurami, gdy nie mają pełnego stanu.
A może ktoś był już i ma cos do powiedzenia na temat villii slavica??