Dodaj do ulubionych

Hotel Assa Maris

06.12.09, 19:18
Czy ktoś ma jakieś info o tym hotelu ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Marine Re: Hotel Assa Maris IP: 212.106.176.* 07.02.10, 22:37
      Pracowałam tam, jeśli chcesz jechać i wypocząć, w porządku, ale jeśli chciałabyś
      trochę pozwiedzać i zobaczyć, to mało atrakcyjnie położone miejsce. Staram się
      być obiektywna, ale jeśli mam doradzać lepiej zainwestować w inny hotel. Co
      prawda stałam po drugiej stronie lady. Jak coś, to napisz kayan5@interia.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka