1talea 06.12.09, 19:18 Czy ktoś ma jakieś info o tym hotelu ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marine Re: Hotel Assa Maris IP: 212.106.176.* 07.02.10, 22:37 Pracowałam tam, jeśli chcesz jechać i wypocząć, w porządku, ale jeśli chciałabyś trochę pozwiedzać i zobaczyć, to mało atrakcyjnie położone miejsce. Staram się być obiektywna, ale jeśli mam doradzać lepiej zainwestować w inny hotel. Co prawda stałam po drugiej stronie lady. Jak coś, to napisz kayan5@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś