Gość: wczasowiczka
IP: 109.243.187.*
21.05.10, 09:55
Myślałam, że będzie już spokojniej, a tam znowu strajki.
Czy zatem- jeśli mam już zabukowany bilet na prom na Santorini, to
przy strajku to i tak o kant du..py- za przeproszeniem- roztrzasł???
Przepada? ech....;/