IP: 109.243.187.* 21.05.10, 09:55
Myślałam, że będzie już spokojniej, a tam znowu strajki.
Czy zatem- jeśli mam już zabukowany bilet na prom na Santorini, to
przy strajku to i tak o kant du..py- za przeproszeniem- roztrzasł???
Przepada? ech....;/
Obserwuj wątek
    • Gość: real Re: strajki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.10, 11:04
      luz, luz i luz, nie wyjeżdżaj jak się masz tak katować, po pierwsze, po drugie
      będzie spokój, wiem to. Czy ty zarżniesz krowę , która daje ci mleko i tylko
      dzięki niej żyjesz? Nie , oni też nie. Zwrot przysługuje oczywiscie,
      • Gość: misiek Re: strajki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.10, 08:46
        dalej są jakieś strajki?????
        • bulabata Re: strajki 24.05.10, 10:26
          Achh no podobno jest trochę niespokojnie, ale tylko w dużych miastach. Jeśli
          chodzi o wyspy, to życie kręci się tam w swoim rytmie. Moim zdaniem turyści na
          kryzysie mogą zyskać. Przede wszystkim na jakości obsługi, no i finansowo... Ja
          się wybieram do Grecji w połowie czerwca i nic mnie nie zmusi do zmiany tych
          planów :-) Wystarczy przejrzeć anglojęzyczne fora internetowe i przekonać się co
          pisza ludzie którzy stamtąd niedawno wrócili. To sa zdecydowanie dobre opinie :)
          • Gość: renata t. Re: strajki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.10, 15:20
            Ja nie odpuszczę. Juz zapłaciłam za wymarzone Rodos
            wycieczka i
            nastawiłam się na ten wyjazd psychicznie. Nic mi nie pokrzyżuje planów. Zresztą
            też czytałam że na miejscu jest wszystko ok.
    • Gość: Krówka Re: strajki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.10, 16:08
      Jak zwykle media rozdmuchują i robią zamieszanie. Tydzień temu siostra wróciła
      zadowolona z Rodos. Ja po raz pierwszy od dwóch lat planuję urlop i wybieram się
      na wspaniałe dwa tygodnie na
      Riwierę
      Olimpijską
      . Grecja jest zbyt biedna na utratę turystów - nie ma się czego
      obawiać.
      • Gość: kurek Re: strajki IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.05.10, 12:26
        Moim zdaniem jeśli gdziekolwiek może być niebezpiecznie to tylko i
        wyłącznie w Atenach. Wyspy i kurorty są znacznie bardziej odporne na
        kryzys. Pracowałem w Grecji przez dwa sezony jako rezydent (na Peloponezie w
        Kalamata i okolicach) i znam grecką mentalność! Oni za nic w świecie nie będą
        walczyć z turystami i zniechęcać ich do przyjeżdżania. Wręcz przeciwnie - będą
        jeszcze bardziej otwarci i gościnni. Nie warto rezygnować z tych cudownych
        widoków tylko dlatego, że kilku szaleńców rzuca kamieniami w banki w Atenach!
        • Gość: atenczyk Re: strajki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.10, 12:39
          W Atenach wcale nie jest niebezpiecznie! Mam rodzinę która od lat mieszka i
          pracuje w Atenach i z ich relacji wynika że jest tam całkowity spokój. Umówmy
          się że strajki mogą się zdarzyć zawsze - teraz na przykład strajkują stewardessy
          z British Airways i jakoś nikt nie mówi że strach latać tymi liniami... Ja mam
          wykupioną wycieczkę na lipiec na Chalkidiki i biuro podróży (Ecco Holiday)
          zapewnia mnie że jest tam całkowicie bezpiecznie. Poza tym to jest kilkaset
          kilometrów od Aten!
    • Gość: wczasowiczka Re: strajki IP: 195.20.110.* 25.05.10, 14:15
      Wszystko rozumiem, ale wiecie- jeśli jest strajk generalny to np.
      prom nie płynie...
    • majka_z_mazur Re: strajki 25.05.10, 14:26
      Wojciech (z innego postu o strajkach) ma jednak racje:
      gościu o różnych nickach (anulka, jak i tu z trzy nazwy co najmniej,ateńczyk
      ostatni) używający IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl to ta sama osoba.
      Ja tez byłam z tego biura w zeszłym roku, jednak nie muszę wszędzie się chwalić,
      spamować i reklamować linkiem hotel!
      Daj sobie już na luz,co?
      Też wylatuję za parę tygodni i jedyne co mnie martwi, to nie strajki na
      kontynencie,a duże opóźnienie wylotu do Chanii, bo będę w plecy kilkanaście
      godzin,a za to biuro nie zwróci.
      • neronka Re: strajki 25.05.10, 15:02
        Jeśli masz wykupiony bilet na wodolot i on z powodu strajku nie popłynie to albo
        oddają ci pieniądze albo przekładają na inny termin.
      • radek.szpak Re: strajki 25.05.10, 15:27
        Ludzie przecież takie IP (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) ma każdy kto pisze z
        Neostrady! Chyba wyciągacie zbyt daleko idące wnioski...
        • majka_z_mazur Re: strajki 25.05.10, 15:52
          I kazdy(Krowka,renata t i alutka,a nawet atenczyk :D) z neostrady dziwnym trafem
          kupuje wycieczki w BP E.?:P
          Nie ma to jak walka o klienta <lol>
          • radek.szpak Re: strajki 25.05.10, 16:24
            Ja nie wiem czy to zbieg okoliczności czy nie... Mówię tylko że na podstawie
            adresu IP nie możesz wyciągać takich wniosków :)
            • majka_z_mazur Re: strajki 25.05.10, 16:30
              I pewnie Fistaszek z postu ponizej o podróży poślubnej tez nie jest
              przedstawiecielem BP E. ? :P
              Tylko robicie sobie takim spamem antyreklame:/
              Darowalibyscie sobie te linki z ofertami waszych hoteli
              • Gość: bercio Re: strajki IP: *.as.kn.pl 25.05.10, 23:29
                ja tam nie wiem, ale tak na prawdę połowa naszego społeczeństwa używa neostrady.... dwa pierwsze posty są także z neo...jak i połowa innych postów na pozostałych wątkach!
                lepiej napiszcie jak teraz jest w grecji i czy można jechać tam spokojnie na urlop, bo słuchy które dochodzą z telewizji budzą lekki niepokój..:)
                • Gość: hanka Re: strajki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.10, 08:50
                  jeszcze nie czytałam żadnego posta od ludzi, którzy wrócili z Grecji i pisaliby,
                  że jest jakiś problem z urlopowaniem:) W Grecji, co rusz są strajki, ale na
                  wakacje można jechać bez problemu moim zdaniem.
                • Gość: bronek_czech Re: strajki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.10, 13:50
                  Ja też mam Neostradę... Czy przez to nie mam prawa się wypowiadać na tym forum? :)
      • Gość: Hasan Re: strajki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.10, 10:54
        faktycznie, przedstawiecel tego biura miesza w wielu watkach ,az to
        niesmaczne.... :/
        • Gość: lucek Re: strajki IP: *.legnica.vectranet.pl 27.05.10, 19:39
          Widac biuro ecco ma za malo w tym roku klientow,ze musi sie bawic w
          taki spamowanie : ) Szoda tylko, ze miesza nieswadomym ludziom, ktorzy
          sie wybieraja do Graci po raz pierwszy...             
      • ponczek1979 Adresy IP 31.05.10, 14:39
        Uwaga, odnośnie tej głupawej dyskusji o adresach IP, wyjaśniam: forum gazeta.pl
        pokazuje tylko i wyłącznie końcówkę nazwy hosta i nie ma to absolutnie nic
        wspólnego z adesem IP! Host neoplus.adsl.tpnet.pl jest ogólnym hostem neostrady
        i może być pod niego podpięte kilkanaście tysięcy osób. Dopóty dopóki nie znacie
        dokładnych adresów IP wyciągacie zbyt daleko idące wnioski co do tożsamości osób
        tu piszących.

        Co do merytoryki tego wątku: byłem w Grecji wielokrotnie, w tym roku również się
        wybieram i nie sugeruję się tym co czytam w mediach, ale opiniami znajomych i
        ludzi z tematycznych for internetowych. I na chwilę obecną nic mnie jeszcze nie
        przekonało, że strajki mogą w JAKIKOLWIEK sposób zakłócić moją podróż...
        • majka_z_mazur Re: Adresy IP 31.05.10, 15:50
          Sciemniasz poczek :)
          Tak jak i radek.szpak
          Oba nicki to ta sama osoba, udzielasz na na forum o oponach(dziwny zbieg
          okolicznosci?:P) i jestes przedstawicielem BP :/
          Tu nie chodzi tylko o IP.
          Linki z biurem mowia same za siebie...
          • Gość: paroofka Re: Adresy IP IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.05.10, 16:20
            Ekhm rozumiem że Ty zakładasz sobie tylko konta pod konkretne wątki? Cóż za
            wydajność intelektualna :-P A tak poważnie - czy tylko ja mam wrażenie że
            dyskusja w tym wątku zrobiła się jakaś taka mało merytoryczna? Proponuję
            przestać karmić trolle głupimi postami!
            • majka_z_mazur Re: Adresy IP 31.05.10, 16:35
              To do mnie bylo?
              Pewnie tak, bo neostrada z biura e.h. znow odpisala:D
              Tylko sam sie podlozyles w tym momencie,
              Ja w przeciwienstwie do was-agenci, uzywam tylko jedno konto...
              Nie mam takiej potrzeby,jak wy,by reklamowac na sile hotele, bawiac sie nickami
              typu "krowki","szpaki",a nawet "atenczyki" :) - gdzie byl najlepszy tekst:"mam
              rodzine,która pracuje w Atenach" :D

              • Gość: G. Re: Adresy IP IP: *.dream.net.pl 31.05.10, 17:29
                Dokladnie, trollami (zarabiajacymi) sa przedstawiciele owego biura i
                dostalo sie majce za to,ze zwrócila glosno uwage na ich wsiskanie
                sie w rozne posty ze swymi reklamami... !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka