Gość: asiak
IP: 95.175.11.*
30.03.12, 08:10
proszę o opinie sób które były w zeszłym roku z nimi na wakacjach. wiem ż są oni od ok service byłam z nimi w grecji. chcemy się wybrać w maju na rodos do hotelu Nautica Blue z małym dzieckiem. z góry dziękuję