Dodaj do ulubionych

caretta beach

01.08.14, 13:23
witam.Czy ktoś może się podzielić informacją ile kosztowały was wakacje w tym hotelu oraz kiedy były kupowane(last czy first).Przymierzam się na wyjazd i nie wiem czy brać lasta czy wstrzymać się do przyszłego roku i kupić zimą w ofercie first- hotel dość drogi, ceny lasta nie powalają :(
Obserwuj wątek
          • Gość: Franek Re: caretta beach IP: *.adsl.inetia.pl 05.09.14, 21:55
            Dziękuję za cenne informacje.
            Mam jeszcze jedno pytanie na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. W Caretta Beach Resort jest część płatna dla dzieci typu trampoliny gokarty i itp. Jakie są ceny za wstęp na te atrakcje. Ktoś na forum napisał że "można fortunę" stracic :):) . Mode mass wheeze na ten temat. No I czy yearns wykazac sie odwaga by wjechac samochodem na szczyt alas widac zatoke wraku. Pozdro.
            • Gość: Carettka Re: caretta beach IP: *.dynamic.chello.pl 06.09.14, 12:27
              Faktycznie, w tzw Fun Parku są te trampoliny, gokarty, automaty + chodzący dinozaur na żetony, na którym jest niezła przejażdżka. Nasze dzieci korzystały prawie codziennie głównie z dmuchańców - duży plac z pięknymi wielkimi kolorowymi dmuchanymi zamkami, zjeżdżalniami itp. Płaciło się 4 euro za dziecko za nielimitowany czas. Po wieczornych animacjach wędrowaliśmy do Fun Parku na piwko i drinki a dzieci szalały właśnie na tym placu do północy. Na gokartach nie byliśmy, oddzielnie płatne (pewnie kilka euro) + masa innych dodatkowych automatów, kolejki (pociai) dla mniejszych dzieci. Jednym słowem raj dla dzieci. Bylismy w wielu krajach i hotelach ale takiej infrastruktury pod dzieci jak w Carrecie Beach nigdzie nie było. Polecam wiec tym bardziej, że Aquapark też mają superancki.
              Na wakacje z dziećmi hotel jest wymarzony, dla tylko dorosłych - niekoniecznie (można się przyczepiać do niektórych rzeczy). Najważniejsze są szczęśliwe miny dzieci - bezcenne :)
              Co do Zatoki Wraku - widzieliśmy ją z góry i od morza (super wycieczka Mix Północ z polskim biurem Zante Magic -polecam). Auta na górę podjeżdzały, nie ma z tym problemu. Fakt, w niektórych miejscach drogi na Zante sa kręte, górzyste. Warto wynająć auto i samemu pozwiedzać wyspę. Dobre ceny wynajmu miała Pani ok +50, - biuro idąc na prawo od hotelu główną ulicą. Dla dzieci polecam Stone Park - ichniejsze ZOO, gdzie sarenki, daniele, pawie itp sa na wolnym wybiegu i można je karmić. Nasza młodzież była zachwycona

• Gość: yasioo Re: caretta beach IP: *.home.otenet.gr 06.09.14, 20:07
                  Ja bym w Caretta nie chciał mieszkać dłużej niż 1 dzień. Przeszkadzałyby mi samoloty ladujace z wielkim rykiem kilkaset metrów od hotelu. Plaża oddalona o ok kilometr, piaszczysta wiec może i byloby ok dla dzieci, ale piach raczej zniechęcająco brudny.
                  Jeśli te mankamenty nie przeszkadzają to może sie podobać, bo hotel całkiem fajny.
                  • Gość: Franek Re: caretta beach IP: *.adsl.inetia.pl 06.09.14, 21:04
                    No jeśli piasek jest brudny to może wystarczy tylko wziąć z sobą mydło z hotelu i pumeks. Na wszystko znajdzie się jakaś rada. Kilometr do hotelu ? Jaki problem. Biore taryfe i po minucie juz jestem na "brudnej plaży". Lądujace samoloty? Powiedz to wszystkim dzieciom w Carreta ze to beeeee :)
                    Miszczu. A woda kur...a nie była czasem za mokra co ?
                    • Gość: Carettka Re: caretta beach IP: *.dynamic.chello.pl 06.09.14, 22:04
                      Franek, brawo :) Takiemu marudowi to i za zimno tam pewnie było ...
                      Jeśli chodzi o plażę to kwestia była wyschniętych wodorostów leżących na piasku. A wystarczyło przejśc się brzegiem morza z 10 minut dalej (w stronę Laganas) i plaza była czyściutka. Co ważne - dla dzieci jest tam bezpiecznie bo morze długo w głąb jest płytkie. Dodam, że plaza ta jest na obszarze Parku Narodowego, gdzie żółwie caretta składają jaja i można było zobaczyć ich zabezpieczone gniazda. Dla dzieci to dodatkowa frajda.
                      Do plazy idzie się faktycznie spacerkiem z 15-20 minut ale mijając domy, hotele z ładnymi ogrodami nie żałuje się tego. Dodatkowo, co ważne, po drodze mija się 2 pozostałe hotele z sieci Caretta: Star i Sea Viev. Mieszkając w Caretta Beach można korzystać z ich barów. Po drodze więc, idąc na plażę wstępowaliśmy do Caretta Sea Viev na piwko, drinka a dzieci na lody. A jak ktos mimo tego nie lubi spacerów i musi być podwieziony pod samą plaże (np z małymi dziećmi) - to kursował kilka razy busik dowożący hotel - plaża -hotel. W drodze powrotnej czasami korzystaliśmy z niego.
                      Samoloty? Jak dla mnie i dzieci - była to dodatkowa atrakcja patrząc z Aquaparku jak przygotowywują się do startu. Hałas był może bardziej odczuwalny dla mieszkańców budynków bliżej lotniska. My mieszkaliśmy w budynku Grecosa - trochę dalej położony.
                      Tak, jak wspominałam można by się przyczepić do kilku rzeczy (np kiepska jakość drinków, mało owoców morza, apartamenty mogły by być trochę większe). Ale patrząc całościowo na Carette Beach - to jest to jeden z najlepszych greckich hoteli pod familię - raj dla dzieci (aquapark + Fun park).
                      Wspominałeś Franek o Korfu - 2 lata temu byliśmy w Gellina Village - tez fajny hptel pod dzieci (Auapark + zoo) ale Caretta Beach przebiła je ..:)
                • Gość: Carettka Franek IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.14, 19:40
                  Franek, pozdrów od nas żólwie :) a w hotelu animatorów (jeśli będą ci, co w tym roku - byli super) i takiego śmiesznego menadżera restauracji (Grek ok 50-letni, niski z silnymi okularami - wszędzie go pełno). Na przyszły rok tez już zaklepałam wyjazd na II poł czerwca. Będziemy niedaleko - na sąsiedniej wyspie Kefalonia, hotel Ionian Sea & Aquapark. Nie będzie tam tak wypasionych basenów jak w Carecie ale wyspa ponoć jeszcze fajniejsza i nie tak zdeptana przez turystów jak inne. A i zapomniałam wczesniej napisać, na Zakyntos był super mikroklimat / powietrze do oddychania, bardzo rześkie. Na żadnej innej wyspie greckiej nie spotkałam w czerwcu tak przyjemnego powietrza. Mam nadzieję, że na Kefalonii też tak będzie. Oby do kolejnych wakacji, już nie mogę się doczekać ...
                    • Gość: Carettka Re: Franek IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.14, 23:17
                      jeśli dobrze pamiętam to może na początku przez 2-3 dni były potrzebne bluzy na wieczór, raz (dzień po przyjeździe) padało a tak było przyjemne ciepełko, z każdym dniem coraz większe (na szczęście nie upały). Woda cieplejsza niż latem w Bałtyku.
                      Zaproszenie przyjęte :) jeśli czasowo damy radę to może wpadniemy odwiedzić Kalamaki, kto wie, kto wie ..
                      • Gość: Franek Dzbanek Re: Franek IP: *.adsl.inetia.pl 26.10.14, 18:56
                        M am pytanko.
                        Hotel Caretta jest z aquaparkiem czy zatem jezdziliscie
                        do najwiekszego aquaparku Zante Village Aquapark ?
                        Czy warto kupic wejsciowke na caly sezon ? Odleglosc od hotelu to chyba kilka kilometrow, wiec od razu pytanie czy jezdzi tam bus ? Czy moze taryfa ?
                        Majac all taki hotel to czuje ze 2 wypady do tego aquaparku na maxa powinny wystarczyc.
                  • Gość: Franek Dzbanek Re: Franek IP: *.adsl.inetia.pl 23.10.14, 06:53
                    Carettko. W planie bede mial odwiedzic awuapark Zante Village ktory jest chyba kilkanascie kilometrow od hotelu stad man pytanie. Czy da sie tam dojechac taryfa czy moze kursuje tam autobus. Przy okazji pytanie o cene. W innym wypadku pozostaje wariant wypozyczenia samochodu ktory tez zakladam bo zechce zobaczyc zatoke wraku z gory i jedna z najladniejszych plaz.
                    Pytanie o dojazd do zatoki wraku. Na razie jechalem tam wirtualnie za pomoca "Google street view" ,Byli tacy co straszyli ze dojazd jest bardzo niebezpieczny i samochod musi byc z mocnym silnikiem no nie podjedzisz. Jak z tym jest naprawde ?.
                    Pozdro.
                    • Gość: gość Re: Franek IP: *.dynamic.chello.pl 23.10.14, 21:50
                      Hyundai Getz 1.0 - dla 2 + 2 spokojnie dawał radę. Owszem zdarzało się, że pod górę na 180-stopniowym zakręcie na serpentynie trzeba było zredukować do jedynki, ale nie stanowiło to żadnego problemu. Ani razu nie było tak, że nie dał rady lub ledwo, ledwo jechał.
    • Gość: HappyTour Re: caretta beach IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.02.15, 17:56
      Hotel Jest bardzo fajny, powiem więcej najlepszy na wyspie. Ceny może nie za niskie ale jeżeli chodzi o Zakythos i dobrą zabawę warto !!! Last minut może już nie być w terminach od czerwca do sierpnia tak było rok temu. Szczegółowe info zapraszam do kontaktu magda.chabowsk@happy-tours.pl
      • Gość: Jacek Re: caretta beach IP: *.adsl.inetia.pl 08.02.15, 10:35
        e-mail chyba niepoprawny.
        Mam do Ciebie pytanie. Czy wiesz które to są budynki K,L M, w tym hotelu? Czy są to może te budynki które mają widok z okna na okrągłą restaurację na środku basenu ?
        Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi a szukam już wszędzie gdzie się da.
        Pisałem do hoteu maila ale grecy chyba zapadali w sen zimowy. Cisza...
          • Gość: Jacek Re: caretta beach IP: *.zambrow.net.pl 11.05.15, 07:04
            Jak już ochłoniesz to napisz krótką relacje. Bardzo ciekawi mnie Fun Park. W jakich godzinach jest czynny i czy faktycznie można tam "stracić fortune" jak ktos napisał.
            Na kamerce internetowej widziałem ze turyści już się pluskają :- pewnie woda chlodnawal jeszcze. Mam nadzieje ze miesiąc bedzie juz ok.
            Nie wiesz czy dobudowali jakieś zjeżdżalnie. Podobno dostawili w Fun Parku dużą skocznie z wielkim dmuchanym materacem. No i czy czulaś grecki kryzys ?
            Jak znam Greków i calą tę sytuację to było wszystko OK.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka