Gość: dorcia IP: *.mcon.pl 18.05.05, 18:13 Czy ktos był może w tym hotelu i moze sie podzielic wrazeniami? A moze ktos wyjezdzał z Omnia Chorzów do Grecji ? Dzieki za wszelki info. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj