Dodaj do ulubionych

CARINA - RODOS

01.09.05, 08:50
Autor: ~Katrina 31-08-2005 21:20 wyślij odpowiedź

mnie w hotelu Carina b się podobalo:) trafilam na b korzysną cenowo oferte
doslownie last second, nie last minute i obawialam się, że to jakiś może
kanał, ale skąd. spodziewalam się b.ascetycznego budynku i wystroju, a hotel
jest mily, ma ladny tarasik na ktorym fajnie je sie sniadanie, pokoje czyste,
choć wyposazenie minimalne. lazienka b mala, jest jednoczesnie kabiną, woda
też slabo splywa, ale tam wszystko schnie, jak chcesz weź szmatę. łózka b
wygodne, balkon OK, nie bylo klimy, ale da się przeżyć:)
mialam wersje b&b, sniadania skromne, bulki swieże, dżem, kawa, sok =ok. na
dole fajny hall, wygodne fotele, mily dziadzio w recepcji.

hotel jest b blisko plaży, w centrum w sumie samym, duzo tanich w miare
supermarketow obok, apteka, sklepiki, mnostwo knajpek. na rozmowy z Polską
najlepsza karta Face-mozna gadać z 2,5 godz, im pozniej dzwonisz.

a Rodos? wspaniałe! bylam od polowy sierpnia, do dziś jestem zachwycona. dla
mnie idealne miejsce na wakacje. plaża z dwukolorowym morzem, cudowne stare
miasto, szczegolnie nocą, są tez luxusowe ulice, turysci z calej Europy,
przystań, mozliwość wypraw promem - warto poplynąć, ale lepiej kupić bilet na
przystani, nie wycieczke od rezydenta-polowe taniej. powietrze niesamowicie
pachnie różami i jasminem. doslownie pare krokow od Cariny jest rozrywkowa
ulica dyskotek i nocnych klubow, ale nie ze to slychać, gwar jest, ale z tych
knajpek. jak sie baluje cale noce, nie przeszkadza:) najpopularniejsze disco
Colorado - 3 piętra muzyki.
Obserwuj wątek
    • grecja-hotele Re: CARINA - RODOS 31.08.06, 12:13
      up

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka