Dodaj do ulubionych

DOMNA ***+ (Paralia)

08.09.05, 14:37
Jakies info na temat hotelu?

pozdrawiam
alusmi
Obserwuj wątek
    • alusmi Re: DOMNA ***+ (Paralia) 17.10.05, 10:20
      nikt nic nie napisal, to sama sobie odpowiem :d
      apartament porzadny, czysto, balkony po stronie ulicy oraz dziedzinca
      bylam zadowolona ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka