alusmi 08.09.05, 14:37 Jakies info na temat hotelu? pozdrawiam alusmi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alusmi Re: DOMNA ***+ (Paralia) 17.10.05, 10:20 nikt nic nie napisal, to sama sobie odpowiem :d apartament porzadny, czysto, balkony po stronie ulicy oraz dziedzinca bylam zadowolona ;) Odpowiedz Link Zgłoś