IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:28
mam pyatnie o to jaki jest koszt wynajecia auta na Kubie, np na tydzien? czy
to wogole jest mozliwe? jak ktos ma doswiadczenie w tej kwestii niech sie
odezwie. pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • latinbrand Re: kuba 21.02.06, 17:31
      Zerknij tutaj:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=33151
      Chyba o tym bylo...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka