Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:28 mam pyatnie o to jaki jest koszt wynajecia auta na Kubie, np na tydzien? czy to wogole jest mozliwe? jak ktos ma doswiadczenie w tej kwestii niech sie odezwie. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
latinbrand Re: kuba 21.02.06, 17:31 Zerknij tutaj: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=33151 Chyba o tym bylo... Odpowiedz Link Zgłoś