Dodaj do ulubionych

Kreta-drążę dalej;-)

29.04.07, 10:22
Dziękuję forumowicze za pomoc dotychczas okazaną mojej upierdliwej osobie;-)
Teraz tak: które biuro podróży polecacie-ja rozważam ofertę Scanholiday i
Neckermann.POstanowiłam zdecydować się na all inclusive-aktualnie jestem
na "majowym wypoczynku" i mamy w hotelu 2 posiłki dziennie i już teraz wiem
że to nie jest to-mała głodna pomiędzy posiłkami i wieczorem,w efekcie
zamawiamy w restauracji dodatkowe dania i koszt wycieczki wzrośnie.No i
pytanie może nizbyt trafione bo zdania będą podzielone ale..który region
wyspy poecacie najbardzej?Chodzi Nam o piaszczyste plaże niezbyt wielkie
odludzie,łatwy "dostęp" do urokliwych miasteczek pełnych zabytków;-) Bardzo
dziękuje za Wasze wypowiedzi ponieważ nie ukrywam że pomogą Nam podjąc
decyzję;-) Dziękuje i pozdrawiam serdecznie;-)
Obserwuj wątek
    • bgoralska1972 Re: Kreta-drążę dalej;-) 29.04.07, 23:41
      Witam
      lece z krakowa 16.06 do neptuno orange beach na 7 dni - lece sama z 2 latkiem
      wiec brałam pod uwage przede wszystkim to aby hotel byl w miare blisko lotniska.
      Niestety zakładam ,że na lotnisku moze być opoznienie oprócz 2 godzin czekania,
      no i sam lot trwa z 2 godziny. Nie wiem jak dzieciak to zniesie wiec chce mu
      oszczedzic autokaru.
      Amoudara jest blisko Heraklionu - bardzo urokliwego miasta i Knossos.
      Mam zamiar zwiedzic je indywidualnie autobusem.
      Wybrałam tez ten hotel ze wzgledu na poleskie animacje dla dzieci, które z tego
      co czytałam są chwalone, całkiem dobre allinclusive, możliwość obejrzenia sobie dvd
      ( ze wzgledu na to ze bede sama raczej odpda nocne imprezowanie :()oraz
      oczywiscie bliskość plaży.
      Zastanawiałam sie jeszcze nad Apolonią beach - hotel z pozoru o wiele ładniejszy
      niz orange niestety nie maja animacji dla dzieci w jezyku polskim a moj dzieiak
      jest towarzyski wiec napewno bedzie to ważne.
      Kreta jest piekna, lecz jako takie zwiedzanie zostawiam sobie na inny czas jak
      dzieciak bedzie starszy.
      Generalnie Amoudara jest polecana jako dobra baza wypadowa i w kierunku na
      Santorini jak i w kierunku zachodnim.
      Jakby pani miala jakies pytania odnosnie tego hotelu to chetnie opowiem po powrocie.
      • weronka77 Re: Kreta-drążę dalej;-) 30.04.07, 10:31
        :-) My właśnie Neptuno rozważamy na dwa tygodnie;-) NIestety znalazłam bardzo
        negatywną opinię o nim na forum poświęconym ocenom hoteli....I samemu Scan
        Holiday...Dlatego zastanawiam się czy nie lepiej wybrać Grand Hotel
        Resort.Przyznam szczerze że się pogubiłam...
    • Gość: gość Re: Kreta-drążę dalej;-) IP: 62.233.177.* 30.04.07, 11:14
      ja wybieram się z 2 latkiem do Orange Neptuno w Ammudarze. Wazne dla mnie było
      (ze względu na dziecko), byśmy po locie samolotem nie musieli zbyt długo jechać
      jeszcze autokarem, all inclusive (bo wiadomo jak to z jedzeniem u dziecka...),
      hotel nad morzem, piaszczysta plaża, daleko idące płycizny; o Orange Neptuno
      różne opinie były - zawsze znajdą sie tacy, którzy na wszystko biadolą...a do
      Scan Holiday mam zaufanie, to będzie juz trzeci wyjazd z nimi, sa tańeze biura,
      ale postawiłam na Scan, bo to będą nasze pierwsze wakacje z synkiem :)jak wrócę
      pod koniec maja chetnie podziele się sposrzeżeniami
      • weronka77 Re: Kreta-drążę dalej;-) 30.04.07, 14:40
        Napiszcie koniecznie!! Ja mam dylemat pomiędzy nim a Grand Hotel Resort-
        niestety w tym drugim all inclusive to trzy posiłki,ale położenie piękniejsze i
        kompleks rozbudowany bardziej.....teraz jeszcze Ecco i Tui dosłało mi ofertę
        więc już zupełnie zgłupiałam;-))))
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka