Dodaj do ulubionych

>>>>> TRIADA/Kreta - Zorbas czy Cathrine

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.07, 13:46
Którą ofertę wybrać?? Dodam tylko, że po przeliczeniu na własną rękę ceny są
podobne np. 2os./2tygodnie:
-----------------------------
przelot Centralwings: 1888PLN
Kavos w Stavros: 1680PLN (30euro/dzień)
co daje łączną cenę za wyjazd na własną rękę: 3568PLN
-------------------------------------------------------------------
podobna oferta TRIADY wychodzi: Zorbas: 3259PLN / Cathrine: 3532PLN
Obserwuj wątek
    • Gość: lulejko Re: >>>>> TRIADA/Kreta - Zorb IP: *.lublin.mm.pl 14.06.07, 10:24
      Nie widziałam co prawda apartamentów Catherine ale jeśli chodzi o Zorbas to
      chyba dobry wybór- nie jest to hotel tylko domki, nad samym morzem! Kiedy
      zamierzacie wyruszyć i na ile?
      • Gość: Daniel & Kasia KAVOS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 14:23
        A jednak jedziemy na własną ręke do KAVOS w Stavros. Cena podobna jak z TRIADĄ,
        ale moim zdaniem jest to lepszy wybór; przede wszystkim sprawdzone przez innych
        i z klimatyzacją. Zorbas wygląda mi na masówke - 52 bungalowców, a tego nie
        lubię. Lecimy 29 sierpnia z Centralwings z Warszawy.
        • bob75rob1 KAVOS 14.06.07, 14:29
          Wczoraj wróciliśmy z Kavosa - wybraliśmy się tam na dwa, by odpocząć trochę od
          Chanii. Atmosfera cudowna. Przechodziliśmy przez Apartamenty Zorbas i nie
          wyglądają one tak zachęcająco.
          _____________________________
          W najbliższym wydaniu Dzień Dobry TVN ciąg dalszy naszych zmagań na Krecie!
          • Gość: Daniel & Kasia Re: KAVOS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 14:38
            Byliście 2 dni w Kavosie?? Jeżeli mogę zapytać ile płaciliście za pokój i czy
            naprawdę warto wybrać się w to miejsce. Pokoje z widokiem na morze?? Wiem, że
            jest na uboczu, ale to nie stanowi dla nas większego kłopotu. Ważne aby się nie
            rozczarować samym hotelem i jego otoczeniem.
          • Gość: Ungaro Re: KAVOS IP: *.lublin.mm.pl 15.06.07, 14:14
            Nie strasz, ja chcę właśnie wybrać się do Zorbas. Zawsze byłem zwolennikiem
            takich domków a nie gmachów hotelowych. Co ci się nie podobało?
    • Gość: aza Cathrine IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.07, 09:40
      Zorbas są nad morzem, ale zapomnieli dodać, że nie ma przy nich zejścia do
      morza - są na takiej kamiennej skarpie, więc i tak żeby pójść na plażę kawałek
      trzeba przejść, poza tym jak byliśmy to przy Zorbas strasznie śmierdziało
      rybami. Ale to mogło się zmienić. W każdym razie też dokonywaliśmy tego wyboru,
      wybraliśmy Cathrine i na miejscu upewniliśmy się, że to był dobry wybór.
      • Gość: iponda Re: Cathrine IP: *.lublin.mm.pl 19.06.07, 10:40
        W katalogu Triady na dięciu zaraz obok apartamentów Zorbas jest basen i brzeg
        plaży, nie ma skarpy.
    • Gość: biww Re: KAVOS IP: 195.94.201.* 19.06.07, 14:19
      Wróciliśmy właśnie z Kavosa po raz ósmy i zawsze pływamy w morzu, jest
      zejscie do wody tylko trzeba wiedziec gdzie.Oj Daga jak bedziesz pisać
      takie informacje to wiecej nie wypożyczymy od Ciebie samochodu.
      Pozdrowionka dla Małgosi i Bartka, fajne były te dwa dni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka