Dodaj do ulubionych

ulca Kopernika

30.07.09, 21:46
Po 123 latach mieszkańcy Niemcza i Maksymilianowa doczekali się po uprzednim położeniu sieci gazowej i kanalizacyjnej (nawiasem mówiąc w żenującym tempie i jakości wykonywanych robót, po pierwszym deszczu zawaliła się większość studzienek), położenia kilkusetmetrowego dywanika asfaltu. Niespełna kilka dni po remoncie ulicy Kopernika został zarwany asfalt na poboczu jezdni. Pobocza remontowanej ulicy Kopernika wyglądają wiele gorzej jak przed remontem, jeden wielki bałagan pozostawiony przez ekipy remontowe.
Zatem pytam Wójta Naszej Gminy, kto odpowiada za marnotrawienia naszych ciężko wypracowanych pieniędzy.
Myślę że czas najwyższy ludzi odpowiedzialnych za taki stan rzeczy pociągnąć do odpowiedzialności a przede wszystkim inspektora nadzoru w/w robót.
Obserwuj wątek
    • jedyny_misiek Re: ulca Kopernika 30.07.09, 23:47
      dokładnie zgadzam się z Tą sobą co wypowiada sie na temat kopernika... kanalizacja położona tanim kosztem a mogła by byc grawitacyjna,po robotach kanalizacyjnych został bałagan. Połozyli nowy asfalt a jest juz zarwany a teraz pobocza utwardzają gruzem!!!! czy to normalne? chyba niee! Gmina nie umie nic zorganizowac... a podobno jestesmy najbogatszą gminą w Polsce... Może wkoncu Pan Wójt zorganizuje projekt na tą droge i zrobi raz a dobrze... Asfalt nowy a zarwany,kanalizacja zrobiona a juz sie wszystko zarywa po deszczach...
      • blue_marianna Re: ulca Kopernika 31.07.09, 10:05
        Nasza gmina nie jest najbogatsza gmina w Polsce.

        co nie zmienia faktu, ze dziadowska robota to dziadowska robota..
        a jako jedna z bogatszych gmin powinniśmy mieć okolice piekne niczym
        z amerykanskiego serialu o przedmiesciach ;) ale to chyba nie do
        konca sprawa rzadzacych, mysle, ze mieszkancy tez maja tu swoj spory
        udzial

        pzdr
        m.
    • jodyna.2 Re: ulca Kopernika 02.08.09, 22:46
      Najwyższy czas zmienić Wójta, zbyt wiele niejasności, zbyt wiele
      niegospodarności .... - jeszcze tylko rok,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka