rkzz
30.07.09, 21:46
Po 123 latach mieszkańcy Niemcza i Maksymilianowa doczekali się po uprzednim położeniu sieci gazowej i kanalizacyjnej (nawiasem mówiąc w żenującym tempie i jakości wykonywanych robót, po pierwszym deszczu zawaliła się większość studzienek), położenia kilkusetmetrowego dywanika asfaltu. Niespełna kilka dni po remoncie ulicy Kopernika został zarwany asfalt na poboczu jezdni. Pobocza remontowanej ulicy Kopernika wyglądają wiele gorzej jak przed remontem, jeden wielki bałagan pozostawiony przez ekipy remontowe.
Zatem pytam Wójta Naszej Gminy, kto odpowiada za marnotrawienia naszych ciężko wypracowanych pieniędzy.
Myślę że czas najwyższy ludzi odpowiedzialnych za taki stan rzeczy pociągnąć do odpowiedzialności a przede wszystkim inspektora nadzoru w/w robót.