loulla 14.10.09, 09:30 co sądzicie o tym imieniu?? czy są tu jakieś dziewczynki o tym imieniu?? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
liliowewzgorze Re: Amanda 04.02.10, 22:16 Nie podoba mi się, wkładam ja do jednego worka z Jessicą, Nikolą itp. Odpowiedz Link