14.10.09, 09:30
co sądzicie o tym imieniu?? czy są tu jakieś dziewczynki o tym
imieniu??
Obserwuj wątek
    • liliowewzgorze Re: Amanda 04.02.10, 22:16
      Nie podoba mi się,
      wkładam ja do jednego worka z Jessicą, Nikolą itp.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka